Koszmarny wypadek autokaru na obwodnicy Gryfic! Fatalny bilans

2021-08-02 18:01
Wypadek na obwodnicy Gryfic
Autor: twojeinfo24.pl Koszmarny wypadek na obwodnicy Gryfic! Jedna osoba nie żyje, 9 rannych

Koszmarny wypadek na obwodnicy Gryfic w woj. zachodniopomorskim. Doszło do niego 2 sierpnia przed godziną 17:00. Rzecznik prasowy KW PSP w Szczecinie Tomasz Kubiak poinformował nas, że jedna osoba nie żyje, a 9 jest rannych.

Koszmarny wypadek na obwodnicy Gryfic! Jedna osoba nie żyje, 9 rannych

Fatalne wieści z dróg w województwie zachodniopomorskim. W poniedziałek (2.08.2021) przed godziną 17:00 na nowootwartej obwodnicy Gryfic w województwie zachodniopomorskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zderzyły się bus, którym podróżowało 10 osób i samochód osobowy. - W zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy. Jest jedna ofiara śmiertelna. 7 osób zostało zabranych przez ZRM do szpitala, jedna przez LPR. Dwie osoby nie odniosły obrażeń - mówi nam kpt. dr Tomasz Kubiak, rzecznik prasowy KW PSP w Szczecinie.

Czytaj też: Zderzenie pociągu z TIR-em pod Kołbaskowem. Trzeba było wymienić tory

Na miejscu pojawił się też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wszyscy ranni to osoby dorosłe - kobiety i mężczyźni w wieku od 22 do 52 lat; z różnymi obrażeniami - mają urazy brzucha, głowy, klatki piersiowej lub kończyn. Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Policja zarządziła objazdy przez centrum Gryfic. Do tematu będziemy wracać.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Śmiertelny wypadek na DK 3
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE