Koszmarny wybuch w domu jednorodzinnym w Szczecinie. Dużo rannych, w tym dzieci!

i

Autor: DOMIN Koszmarny wybuch w domu jednorodzinnym w Szczecinie. Dużo rannych, w tym dzieci!

Koszmarny wybuch w domu jednorodzinnym w Szczecinie. Ranne również dzieci! Jak można pomóc? [ZDJĘCIA]

2021-11-07 15:54

Zgłoszenie dotyczące wybuchu gazu w jednym z domków jednorodzinnych na ulicy Srebrnej w Szczecinie straż pożarna odebrała o godzinie 15:40. Według wstępnych informacji nikt nie zginął. Do szpitala trafiło siedem osób, w tym dwoje dzieci. na miejscu pracują wszystkie służby ratunkowe.

Zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z domów jednorodzinnych przy ulicy Srebrnej w Szczecinie wybuchł gaz, straż pożarna odebrała w sobotę, 6 listopada, o godzinie 15:40.

- Na miejscu pracuje obecnie dziewięć zastępów straży pożarnej - mówi w rozmowie z Super Expressem rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego PSP w Szczecinie, mł. asp. Przemysław Majer.

Koszmarny wybuch w domu jednorodzinnym w Szczecinie. Dużo rannych, w tym dzieci!

Z informacji do których dotarliśmy wynika, że w wyniku wybuchu poszkodowanych jest siedem osób, w tym dwoje dzieci. Nikt nie zginął. W wyniku tego nieszczęśliwego wypadku poszkodowani zostali trzej mężczyźni, dwie kobiety i dwoje dzieci w wieku 7 i 3 lat. Największe obrażenie odniósł 56-latek, który ze wstępnych ustaleń ma  poparzone około 60 proc. ciała - informuje onet.pl

Zobacz: Świnoujście. Tragiczny wypadek w porcie. Nie żyje 22-latek. Kabina została podniesiona po kilkunastu godzinach

Siła wybuchu była tak duża, że zawalił się dach budynku.

Na miejscy zdarzenia pracują wszystkie służby ratunkowe.

Zobacz zdjęcia: Koszmarny wybuch w domu jednorodzinnym w Szczecinie. Dużo rannych, w tym dzieci!

Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej w Polsce?
Wybuch domu w Toruniu

W sieci pojawiła się już możliwość pomocy dla poszkodowanych. Pani Natalia Ejsmont założyła na jednym z portali specjalny profil, za pomocą którego można przelać dowolną sumę. - W związku z wybuchem gazu w moim domu rodzinnym przy ul. Srebrnej w Szczecinie, w dniu 06.11.2021, zwracam się z serdeczną prośbą o wspracie finansowe potrzebne na niezbędne leczenie i rehabilitację poszkodowanych, w wyniku tego nieszęścliwego wypadku, członków rodziny, a przede wszystkim mojego taty - Krzysztofa Ejsmonta, którego poparzenia ciała i dróg oddechowych sięgają 70%. W wyniku wybuchu ucierpiała także dwójka moich dzieci, w wieku 3 i 7 lat. Fundusze potrzebne będą również na zaspokojenie podstawowych potrzeb życiowych. Z góry dziękuję za wsparcie i wyrazy empatii - czytamy w opisie.

Pomoc ofiarom wybuchu gazu w domu rodzinnym przy ul. Srebrnej w Szczecinie

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany