W jednym ze szczecińskich sklepów można już kupić dekoracje świąteczne

i

Autor: czytelnik

Koniec wakacji, a w jednym ze sklepów... święta! PRZESADZILI? [ZDJĘCIA]

2019-09-02 8:15

Do tego, że w listopadzie, a czasem nawet już w październiku, w sklepach pojawiają się dekoracje świąteczne, zdążyliśmy się już chyba przyzwyczaić. Jednak stoisko z Mikołajami, choinkami, reniferami czy aniołkami w sierpniu to już ogromne zaskoczenie!

Przełom sierpnia i września kojarzy się przede wszystkim z zakupami artykułów papierniczych i podręczników szkolnych. Półki sklepowe uginają się pod ciężarem zeszytów, kredek i innych akcesoriów, które mogą przydać się uczniom po powrocie z wakacji. Później w ofercie sklepów możemy znaleźć artykuły związane z dniem Wszystkich Świętych czy świętem Halloween. Dopiero później zastępują je bożonarodzeniowe dekoracje, a w sklepach i centrach handlowych zaczynają rozbrzmiewać pastorałki.

Sporym zaskoczeniem może być fakt, że w jednym ze sklepów w galerii handlowej na Turzynie, w artykuły związane ze świętami Bożego Narodzenia można zaopatrzyć się już teraz. Od czytelnika otrzymaliśmy zdjęcia zrobione w minioną sobotę, czyli dokładnie 31 sierpnia. Jak widać - już pod koniec wakacji można zafundować sobie bożonarodzeniową choinkę, ceramicznego reniferka czy uśmiechniętego świętego Mikołaja.