Kiedyś pomagała im Magda Gessler, dziś są zdani tylko na siebie! Restauracja Biały Bawół OTWIERA się mimo zakazu!

i

Autor: Biały Bawół/Facebook Kiedyś pomagała im Magda Gessler, dziś są zdani tylko na siebie! Restauracja "Biały Bawół" OTWIERA się mimo zakazu!

Kiedyś pomagała im Magda Gessler, dziś są zdani tylko na siebie! Restauracja "Biały Bawół" OTWIERA się mimo zakazu!

2021-01-20 20:08

Dramat restauratorów wciąż trwa. Od kilku miesięcy ich lokale są zamknięte na cztery spusty, a poprawy sytuacji nadal nie widać. Dla niektórych z nich sytuacja jest na tyle trudna, że decydują się otworzyć restauracje. Właśnie z tego powodu powstała akcja dołączyła do akcji #otwieraMY, do której przystąpił m.in, "Biały Bawół", popularny lokal w Starym Czarnowie pod Szczecinem.

Biały Bawół to restauracja, która jest dobrze znana mieszkańcom naszego regionu. A to za sprawą słynnego programu Magdy Gessler "Kuchenne Rewolucje". Specjalnością szefa kuchni są domowe obiady i dania tradycyjnej polskiej kuchni.

ZOBACZ: "Kuchenne Rewolucje" w Barlinku. Magda Gessler odmieniła "Wielkopolankę"

W środę właściciele lokalu poinformowali, za pośrednictwem mediów społecznościowych o otwarciu lokalu dla klientów stacjonarnych.

- Drodzy klienci w związku z licznymi zapytaniami z waszej strony, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i wznawiamy działalność stacjonarną i na wynos w soboty i niedziele od godziny 12 do godziny 19. Oczywiście informujemy, że abyście czuli się bezpiecznie w naszej karczmie zostaną zachowane wszystkie zasady reżimu sanitarnego. Obiecana pomoc od Rządu dla przedsiębiorców ominęła nas szerokim łukiem... - czytamy na Facebooku.

Jak zapewniają właściciel, do dyspozycji gości będzie płyny do dezynfekcji rąk, stoliki będą ustawione w odpowiednich odstępach, a po lokalu będzie można przemieszczać się wyłącznie w maseczce.

Jak informuje gs24.pl, to już druga restauracja w naszym regionie, która zdecydowała się wrócić na rynek mimo pandemii. Podobną decyzję podjęła szczecińska sieć SteakHouse EVIL.

CZYTAJ TAKŻE: W takich mieszkaniach zamieszkają duże rodziny ze Szczecina [ZDJĘCIA]

Magister uratował chorą kobietę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany