Kicko: Złodziej połasił się nie tylko na miód! Z pola zniknęło 10 uli! - zdj. ilustracyjne

i

Autor: ClaraMD / CC0 / pixabay.com Kicko: Złodziej połasił się nie tylko na miód! Z pola zniknęło 10 uli! - zdj. ilustracyjne

Kicko: Złodziej połasił się nie tylko na MIÓD! Z pola zniknęło dziesięć uli!

2021-06-23 10:05

Dziesięć uli zniknęło w nieznanych okolicznościach z pola należącego do pszczelarza z Kicka pod Starą Dąbrową (woj. zachodniopomorskie). Złodzieja, który połasił się nie tylko na miód, poszukuje już policja. Właściciel pasieki prosi o pomoc wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu sprawcy kradzieży i oferuje nagrodę.

"Jakis skurw.... ukradł mi z pola ule z miodem, dokładnie 10 sztuk. Kradzież zauważyłem dnia 18 czerwca około godziny 14. Ostatni raz ule widziałem 16 czerwca.Czyli musiały zniknąć w ciąģu 2 dni"

- poinformował w mediach społecznościowych właściciel pasieki.

Skradzione ule są dosć specyficzne. Zostały wykonane ze styroduru i pomalowane na różne kolory: zielony, żółty i pomarańczowy. Ule znajdowały się na polu, około 150 metrów od drogi biegnącej z Kicka na Starą Dąbrowę. Straty wyceniono na około 10 tysięcy złotych.

Czytaj też: Szczecin: Widok jak z horroru! Drzewo zniknęło pod grubą warstwą pajęczyn [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sprawą zajęła się już policja. Zrozpaczony pszczelarz prosi jednak o pomoc wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu sprawcy kradzieży. Oferuje również nagrodę pieniężną za pomoc w złapaniu złodzieja.

"Gdyby ktoś słyszał, że ktoś próbuje sprzedać ule,zobaczył nowo postawione gdzieś gdzie wcześniej nie było w podobnej kolorystyce proszę o informację (...). Za informację, wskazanie miejsca gdzie się znajdują przewiduję nagrodę 2000 zł"

- pisze pszczelarz.

Czytaj też: Ćma bukszpanowa zaatakowała w Szczecinie. Zagrożony jest największy cmentarz w Polsce! [ZDJĘCIA]

Widok jak z horroru! Drzewo zniknęło pod grubą warstwą pajęczyn
Nasi Partnerzy polecają