Kamień Pomorski. Koszmarny wypadek! Dwie osoby zginęły w roztrzaskanym aucie

i

Autor: Tomasz Golla/Super Express Dwie osoby zginęły w wypadku na ul. Wolińskiej w Kamieniu Pomorskim. Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę ok. godz. 2.40, gdy osobowe auto uderzyło o drzewo, zdj. ilustracyjne

Kamień Pomorski. Koszmarny wypadek! Dwaj młodzi mężczyźni nie żyją. 22-latek ciężko ranny [AKTUALIZACJA]

2021-11-13 9:44

Dwie osoby zginęły w wypadku na ul. Wolińskiej w Kamieniu Pomorskim. Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę, ok. godz. 2.40. Osobowy samochód, którym podróżowały trzy osoby, wypadł nagle z drogi i uderzył w drzewo. Auto zostało zmiażdżone, a dwie osoby zginęły na miejscu. Trzecia została ranna. Przyczyny wypadku w Kamieniu Pomorskim bada policja.

Kamień Pomorski. Koszmarny wypadek! Dwaj młodzi mężczyźni nie żyją. 22-latek ciężko ranny

Aktualizacja godz. 9.44

Ofiary wypadku w Kamieniu Pomorskim to 23-letni kierowca seata i jego 21-letni pasażer. Trzecia osoba - 22-letni mężczyzna - został przewieziony z ciężkimi obrażeniami ciała do szpitala w Gryficach.

Wcześniej pisaliśmy:

Jak informuje PAP, dwie osoby zginęły w wypadku na ul. Wolińskiej w Kamieniu Pomorskim. Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę ok. godz. 2.40. Osobowy samochód, którym podróżowały trzy osoby, wypadł nagle z drogi i uderzył w drzewo. Auto zostało całkowicie zmiażdżone, a w wyniku zdarzenia dwie osoby zginęły na miejscu. Trzecia została ranna. Jak informuje portal Kamienskie.info, obie ofiary wypadku były jeszcze reanimowane na miejscu przez służby ratownicze, natomiast trzeci uczestnik bądź uczestniczka zdarzenia została została nieprzytomna do szpitala. Siła uderzenia pojazdu o drzewo była tak duża, że z auta odpadły koło i silnik. Samochód miał się poruszać z dużą prędkością. Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku w Kamieniu Pomorskim badają funkcjonariusze tamtejszej Komendy Powiatowej Policji pod nadzorem prokuratora.

Czytaj też: Zbrodnia w centrum Szczecina. Wbił koledze nóż prosto w brzuch. Ile mu grozi?

Czytaj też: Claudia odnaleziona! 13-latka ze Szczecina zaginęła ponad tydzień temu

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Kierowca opla wjechał wprost pod ciężarówkę, zginęła jego żona i córka, a wnuczek i zięć trafili do szpitala
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany