Rzucam hasło

Joanna Sawicka-Budziak z Fundacji MOŻESZ: "Dobrze jest wyostrzać zmysły na dobro"

2023-02-19 2:00

Dlaczego warto pomagać innym? I dlaczego wielu ludzi robi to zupełnie bezinteresownie? Takie pytania zadaje sobie wiele osób. Okazuje się, że nie wszystko można i trzeba robić z nastawieniem na korzyści, gdyż dobro jest wartością, która prędzej czy później procentuje. O tym, dlaczego warto być dobrym dla innych, opowiada Joanna Sawicka-Budziak, prezeska szczecińskiej Fundacji MOŻESZ, która jest gościem najnowszego odcinka cyklu "Rzucam hasło".

Joanna Sawicka-Budziak to prawdziwa "kobieta-wulkan". Pracuje zawodowo, udziela się społecznie, angażuje się w liczne inicjatywy, od lat organizuje Marsz Różowej Wstążki w Szczecinie, który ma na celu promocję profilaktyki nowotworów piersi. Od roku prowadzi Fundację MOŻESZ, która zajmuje się szeroko pojętym wsparciem dla osób z niepełnosprawnościami.

Jak wygląda prowadzenie fundacji, z jakimi obowiązkami się to wiąże i na jakie problemy można napotkać? Odpowiedź na te oraz wiele innych pytań znajdziecie w najnowszym odcinku cyklu "Rzucam hasło", którego gościem jest Joanna Sawicka-Budziak, prezeska Fundacji MOŻESZ.

"Rzucam hasło" to krótkie rozmowy w formule Q&A, których bohaterami są zarówno celebryci znani z telewizji czy pierwszych stron gazet, a także osoby, które mają coś ciekawego do powiedzenia. Wcześniej gośćmi "Rzucam hasło" byli już m.in.: bohater programu "Królowe Życia" Arek "Kocik" Zgorzelski, znany z HGTV i TVN architekt Krzysztof Miruć, pierwsza kobieta ksiądz w Szczecinie Izabela Sikora i prezydent Szczecina Piotr Krzystek.

Sonda
Czy pomagasz charytatywnie innym osobom?

Zima to najtrudniejszy okres dla osób bezdomnych.

Jak naprawdę wygląda życie na ulicy? Posłuchaj wolontariuszki!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany