IKEA w Szczecinie - marzec 2021

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

IKEA w Szczecinie prawie gotowa na pierwszych klientów. Kiedy otwarcie?

2021-03-20 17:49

Na ten moment czeka wielu klientów, którzy planują zmiany w wystroju swoich mieszkań. Sklep IKEA w Szczecinie jest już prawie gotowy na przyjęcie pierwszych klientów. Do otwarcia zostały już zaledwie tygodnie. Kiedy będzie można zrobić pierwsze zakupy? Jaka jest data otwarcia sklepu IKEA w Szczecinie?

W sklepie u zbiegu ulic Mieszka I i Białowieskiej trwają już ostatnie prace wykończeniowe. Sklep jest prawie kompletnie zatowarowany. Będzie w nim pracowało 260 osób.Do dyspozycji klientów będzie parking na około 750 miejsc, będzie można dojechać tutaj również komunikacją miejską (m.in. autobusami linii 53, 61 i 81).

Kiedy zostanie otwarta IKEA w Szczecinie? Firma wciąż nie podaje dokładnej daty otwarcia sklepu, informując jedynie, że nastąpi to "w drugim kwartale 2021 roku". W ostatnim czasie pojawiły się jednak nieoficjalne informacje, iż sklep przyjmie pierwszych klientów tuż po świętach wielkanocnych. Mówi się o dacie 6 kwietnia 2021. Warto jednak mieć na uwadze, że w tym czasie w Polsce wciąż będzie obowiązywał lockdown, niewykluczone są również kolejne obostrzenia, więc termin ten może ulec zmianie.

Zobacz też: Jakie są najpopularniejsze NAZWISKA w Polsce? Sprawdź najnowsze statystyki! [TOP 15]

W najbliższym czasie mają zostać przebudowane drogi dojazdowe do szczecińskiego sklepu szwedzkiej sieci. Zmiany w układzie drogowym będą dotyczyć skrzyżowań ul. Mieszka I z ulicami Milczańską, Białowieską oraz Wierzbową.

IKEA w Szczecinie to dwunasty sklep szwedzkiej sieci w Polsce, pierwszy w północno-zachodniej części kraju i jednocześnie ostatni taki dużym obiekt. Jak informują przedstawiciele sieci, IKEA nie planuje na razie budowy kolejnych wielkopowierzchniowych marketów, gdyż skupia się obecnie na nowych formatach sprzedaży.

Zobacz też: Trzebiatów: Skandal podczas lekcji RELIGII. Uczniowie usłyszeli odgłosy jak z filmu PORNO!

Sonda
Kupujesz meble w IKEA?
Ogromna kolejka przed Ikeą w Katowicach. Ludzie ruszyli na zakupy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany