Pieniądze

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Gryfino ma nowego MILIONERA! Został nim w Międzynarodowym Dniu Szczęścia!

2021-03-23 22:15

To był bardzo szczęśliwy dzień dla mieszkańca Gryfina, tym bardziej, że był to właśnie obchodzony w sobotę Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Na jego konto wkrótce wpłynie okrągły milion złotych. Będzie to z pewnością okazja by wybrać się na duże zakupy, albo zafundować sobie sporo luksusu. Jak do tego doszło? Okazuje się, że w tym przypadku przepis na sukces był banalnie prosty.

Otóż wszystko dzięki odrobinie szczęścia w grze. Mieszkaniec Gryfina wypełnił kupon Lotto Plus w kolekturze przy ul. Chrobrego i okazało się, że w sobotnim losowaniu trafnie wytypował 6 liczb. Co bardzo istotne, główna wygrana padła w szczególnym dniu, a mianowicie Międzynarodowym Dniu Szczęścia, który obchodzony jest 20 marca.

Jak grać w Lotto Plus?

W Lotto Plus gramy w podobny sposób jak w Lotto, z tą różnicą, że za dodatkową złotówkę szansa na wygraną rośnie. Należy wytypować 6 z 49 liczb i zaznaczyć je na kuponie. Liczby z zakładu Lotto biorą udział w dodatkowym losowaniu, w którym do wygrania jest nawet milion złotych.

Zobacz też: Zachodniopomorskie: To prawdziwy SZCZĘŚCIARZ! Wygrał SPORO KASY w Eurojackpot!

W Lotto Plus każda wygrana ma stałą wysokość. Trafienie 6 z 49 liczb oznacza wygraną milion złotych. „Piątka” to 3500 zł, „czwórka” – 100 zł, a „trójka” – 10 zł.

Losowanie Lotto Plus odbywa się w tych samych dniach, co Lotto, czyli we wtorki, czwartki i soboty o godz. 21:50. Losowanie jest transmitowane na antenie TVP3 i na stronie www.lotto.pl.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w totolotka?
Niedźwiedź gonił mężczyznę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany