Ktokolwiek widział...

Gdzie jest pani Marzena? Poszukiwania zaginionej motorniczej ze Szczecina wciąż nie odniosły skutku

2023-01-20 8:40

Od ponad miesiąca szuka jej rodzina, przyjaciele, koledzy z pracy i policja. Bez skutku. Pani Marzena, motornicza ze Szczecina, zaginęła na początku grudnia. Wyszła tylko po zakupy. Przepadła bez wieści.

W czwartek, 8 grudnia 48-letnia Marzena Chlewicka wyszła z domu po zakupy. Już nie wróciła. Na lokalnych profilach społecznościowych pojawiły się liczne wpisy ze zdjęciami zaginionej kobiety. O pomoc w jej odnalezieniu apeluje zrozpaczony mąż. W akcję zaangażowali się również koledzy z Tramwajów Szczecińskich. Pani Marzena jest motorniczą, która pracuje w zajezdni na Pogodnie. Posty z apelem o pomoc w odnalezieniu pani Marzeny udostępniły setki osób.

"Kto widział Panią Marzenę? Nasza koleżanka, pracownik zajezdni na Pogodnie, wyszła 8 grudnia z domu i do tej pory nie wróciła. Najbliżsi i przyjaciele szczecińskiej motorniczej proszą wszystkich o pomoc w znalezieniu lub udzieleniu informacji o miejscu jej pobytu" - informowały w grudniu Tramwaje Szczecińskie. W pojazdach komunikacji miejskiej pojawiły się plakaty ze zdjęciem zaginionej szczecinianki.

Zaginionej kobiety poszukują policjanci z komisariatu na Pogodnie. Jak informuje szczecińska policja, pani Marzena była widziana po raz ostatni 8 grudnia, około godz. 9:20, w okolicach Wałów Chrobrego.

Zaginiona Marzena Chlewicka - rysopis:

  • wzrost - ok. 160 cm,
  • sylwetka szczupła,
  • włosy farbowane w kolorze ciemnego brązu, kręcone.

W dniu zaginięcia kobieta była ubrana w szarą kurtkę, czarne kozaki sięgające do kolan, spodnie dżinsowe. Miała białą torebkę na brązowym pasku.

Osoby, które widziały zaginioną panią Marzenę po jej zaginięciu, albo mają jakąkolwiek wiedzę na temat jej miejsca pobytu, proszone są o pilny kontakt z policjantami Komisariatu Szczecin Pogodno pod numerami telefonów: dyżurny - 47 78 19 103 lub 721 598 627 sierż. Tomasz Witczak.

Sonda
Czy kiedykolwiek pomagałeś/aś w szukaniu zaginionych osób?
Tory tramwajowe wracają na aleję Wojska Polskiego
Nasi Partnerzy polecają