Gdzie jest pani Marzena ze Szczecina? Szuka jej policja, bliscy i koledzy z pracy proszą o pomoc

i

Autor: archiwum prywatne Gdzie jest pani Marzena ze Szczecina? Szuka jej policja, bliscy i koledzy z pracy proszą o pomoc

Ktokolwiek widział...

Gdzie jest pani Marzena ze Szczecina? Szuka jej policja, bliscy i koledzy z pracy proszą o pomoc

2022-12-12 17:18

Wyszła z domu kilka dni temu i ślad po niej zaginął. Panią Marzenę szukają policjanci. Zrozpaczeni bliscy, a także koledzy z pracy proszą o pomoc wszystkich, którzy mogą pomóc w jej odnalezieniu.

W czwartek, 8 grudnia kobieta wyszła z domu po zakupy. Nie wróciła. W mediach społecznościowych pojawiły się liczne wpisy ze zdjęciami zaginionej kobiety. O pomoc w jej odnalezieniu apeluje zrozpaczony mąż. W akcję zaangażowali się również koledzy z Tramwajów Szczecińskich. Pani Marzena jest motorniczą, która pracuje w zajezdni na Pogodnie.

"Kto widział Panią Marzenę? Nasza koleżanka, pracownik zajezdni na Pogodnie, wyszła 8 grudnia z domu i do tej pory nie wróciła. Najbliżsi i przyjaciele szczecińskiej motorniczej proszą wszystkich o pomoc w znalezieniu lub udzieleniu informacji o miejscu jej pobytu" - informują Tramwaje Szczecińskie.

Osoby, które widziały panią Marzenę lub wiedzą, gdzie może przebywać, proszone jest o kontakt z mężem kobiety, Sebastianem Drabińskim tel.739095936 lub policją.

Sonda
Czy kiedykolwiek pomagałeś/aś w szukaniu zaginionych osób?
Tory tramwajowe wracają na aleję Wojska Polskiego