Farciarz ze Szczecina wydał tylko 1,50 zł. Przed nim najlepsze wakacje w życiu!

i

Autor: Pexels / CC0 / pixabay.com Farciarz ze Szczecina wydał tylko 1,50 zł. Przed nim najlepsze wakacje w życiu!

Farciarz ze Szczecina wydał tylko 1,50 zł. Przed nim najlepsze wakacje w życiu!

2022-06-14 19:59

O ogromnym szczęściu może mówić mieszkaniec Szczecina, który postanowił "zainwestować" trochę drobnych. Los się do niego uśmiechnął, dzięki czemu z pewnością będzie mógł urządzić sobie huczny długi czerwcowy weekend, albo nawet całe wakacje! Na jego konto wpłynie całkiem spora "sześciocyfrowa" suma. Jak tego dokonał?

Wszystko w myśl zasady "aby wygrać, trzeba grać". Trzymał się jej mieszkaniec Szczecina, który postanowił zagrać w Mini Lotto w punkcie u zbiegu ulic Przyjaciół Żołnierza i Wilczej. Intuicja go nie zawiodła. Okazało się bowiem, że miał ogromnego farta. Liczby, które znajdowały się na jego kuponie, okazały się tymi, które w minioną sobotę, 11 czerwca wylosowała maszyna w Studio Lotto. Oznaczało to tylko jedno - wysoką wygraną.

Czytaj też: Dorota Szelągowska znów odwiedziła Pomorze Zachodnie. Gdzie kręcą "Totalne remonty Szelągowskiej"?

Na konto szczecinianina wpłynie 115 693 zł. Za tę kwotę może zaplanować sobie wyjątkowy długi weekend, który przypada w dniach 16-19 czerwca, albo najlepsze wakacje w życiu. Może też wybrać się na duże zakupy, albo odłożyć na przyszłość. Możliwości jest naprawdę sporo.

Jak grać w Mini Lotto?

Zagrać można w tradycyjny sposób, w punkcie Lotto, ale także na stronie internetowej www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden zakład kosztuje tylko 1,50. Następnie należy wybrać 5 z 42 liczb i oczekiwać losowania. Główna wygrana wynosi 400 tysięcy, jednak w przypadku kilku szczęśliwych kuponów, jest ona dzielona na wszystkich graczy.

Czytaj też: To wyjątkowe miejsce spotkań w centrum Szczecina. "Ogrody Śródmieście" już otwarte [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"
Nasi Partnerzy polecają