FARCIARZ ze Szczecina. Wydał trochę drobnych w galerii handlowej. Teraz ma grubą FORSĘ!

i

Autor: pixabay.com FARCIARZ ze Szczecina. Wydał trochę drobnych w galerii handlowej. Teraz ma grubą FORSĘ!

FARCIARZ ze Szczecina. Wydał trochę drobnych w galerii handlowej. Teraz ma FORSY jak lodu!

2021-07-15 22:32

O ogromnym szczęściu może mówić mieszkaniec Szczecina, który wybrał się do galerii handlowej na Gumieńcach, odwiedził punkt Lotto i wydał w nim trochę drobnych na zdrapkę. Okazało się bowiem, że był to naprawdę szczęśliwy los. Na konto gracza wpłynie bowiem całkiem spora, pięciocyfrowa kwota!

Szczęśliwym miejscem dla mieszkańca Szczecina okazał się punkt Lotto w galerii handlowej "Ster" przy ul. Ku Słońcu. Wygrana w jednej z gier losowych okazała się wyjątkowo wysoka, a pieniądze wydane na zakup zdrapki okazały się jedną z najlepszych inwestycji w życiu. Na konto szczęśliwego gracza wpłynie aż 36 tysięcy złotych. Za takie pieniądze można zafundować sobie wyjątkowe wakacje, albo wybrać się na naprawdę duże zakupy.

Jak grać w Zdrapki?

Zasada jest bardzo prosta, a wydatek niewielki. Ceny losów zaczynają się dosłownie od złotówki, a wygrane mogą być ogromne. Gra w Zdrapki jest dostępna w Lotto od ponad 20 lat. W ofercie znajduje się ponad 40 różnych rodzajów gier, w których można wygrać zarówno mniejsze kwoty, za które można zrobić naprawdę duże zakupy, albo zafundować sobie prawdziwe luksusy, wygrywając miliony złotych.

Czytaj też: SZCZĘŚCIARZ z Gryfina zamienił drobne na GRUBĄ KASĘ! Będzie mógł zaszaleć na zakupach!

Szczecin w PRL. Powstaje wyjątkowe muzeum