Trasa Zamkowa

i

Autor: Google Street View

Ekipa filmowa w Szczecinie. Kręcą serial "Odwilż". Zamkną Trasę Zamkową!

2020-12-10 8:03

Od kilku miesięcy w Szczecinie trwają zdjęcia do nowego serialu produkcji HBO "Odwilż". W najbliższym czasie ekipa filmowa pojawi się na Trasie Zamkowej, co będzie wiązało się z utrudnieniami dla kierowców.

Z tego powodu, w sobotę, 12 grudnia zamknięta zostanie nitka wjazdowa Trasy Zamkowej. Utrudnień należy się spodziewać od godziny 22:00 w sobotę do godziny 5:00 w niedzielę.

"Odwilż" to kryminalny dramat obyczajowy, którego akcja rozgrywa się w Szczecinie. Fabuła rozpoczyna się na przełomie wiosny i zimy spod lodu na powierzchnię wypływa ciało kobiety. Tajemniczą sprawę poprowadzi perfekcyjna policjantka, a jednocześnie samotna matka i kobieta w życiowym kryzysie. Zagadkowa śmierć będzie dla bohaterki mocnym, choć początkowo nieuświadomionym impulsem do konfrontacji z własną sytuacją.

Za reżyserię serialu będzie odpowiadał Xawery Żuławski, który ma na swoim koncie takie hity jak "Krew z krwi", "Wojna polsko-ruska" i "Prawo Agaty". Autorką scenariusza jest Marta Szymanek. W roli głównej obsadzono Katarzynę Wajdę, którą wcześniej można było zobaczyć m.in. w serialach "Stulecie Winnych" i "Kruk".

W centrum Szczecina ruszył Targ Świąteczny