Dziewczyna bez tatuażu

i

Autor: Kadr z filmu / Mateusz Żegliński Film Nowy serial dokumentalny, który powstał w Szczecinie

Rozmowy o życiu i miłości... przy robieniu tatuażu. Premiera nowego serialu dokumentalnego ze Szczecinem w tle

2021-02-17 11:51

Wykonanie tatuażu to dość czasochłonne zajęcie. Co robić w tym czasie, by nie zasnąć od słuchania monotonnego dźwięku igły? Najlepszym rozwiązaniem okazuje się rozmowa. O życiu, o codziennych problemach, o pandemii, a także... o miłości. O tym opowiada najnowszy serial dokumentalny, zrealizowany przez szczecińskiego reżysera Mateusza Żeglińskiego. Pierwszy odcinek "Dziewczyny bez tatuaży" jest już dostępny w sieci.

Miłosny poradnik w czasach zarazy podczas robienia dziar

Główną bohaterką serialu jest Basia, absolwentka uczelni artystycznej, która, żeby zarobić na życie, zajmuje się robieniem tatuaży. W swojej pracowni na szczecińskim Niebuszewie projektuje autorskie tatuaże i przenosi je na ciało swoich klientów. Podczas tworzenia swoich dzieł, prowadzi długie rozmowy ze swoimi klientami. Rozmawia z nimi o życiu codziennym, związkach, uczuciach. Do tego wróży swoim klientom z kart Tarota.

Jak sobie radzić w życiu uczuciowym w czasach pandemii? Gdzie chodzić na randki, gdy nawet nie ma możliwości pójść do kawiarni? Opowiada o tym Paweł, bohater pierwszego odcinka serialu "Dziewczyna bez tatuaży". Okazuje się, że podczas robienia "dziar", można naprawdę sporo dowiedzieć się o życiu, a także rozwiązać wiele "sercowych" dylematów.

Na początek sześć odcinków

Premiera pierwszego odcinka serialu "Dziewczyna bez tatuaży" miała miejsce w środę, 17 lutego na kanale Mateusz Żegliński Film w serwisie YouTube. W kolejnych poznamy innych bohaterów i ich historie.

- Pierwsza seria składa się z sześciu odcinków, które będą publikowane w kolejnych tygodniach - mówi Mateusz Żegliński. - W każdym z nich Basia będzie rozmawiała z nowym bohaterem.

Nie jest wykluczone, że powstaną kolejne odcinki "Dziewczyny bez tatuaży".

- Jeżeli serial się spodoba, będziemy robić kolejne serie - dodaje reżyser.

Zobacz też: Fragment Paryża w Szczecinie... czyli jak nasze miasto "zagrało" w międzynarodowym musicalu [GALERIA]

Dziewczyna bez tatuażu

i

Autor: Basia Rzeźnicka Nowy serial dokumentalny, który powstał w Szczecinie

Młode wilki

Pytanie 1 z 10
Jaki pseudonim nosił bohater grany przez Piotra Szwedesa?
Groby aktorów "Rejsu". Film ma już 50 lat