Dębno: Potrącił dwójkę dzieci i odjechał! Policja prosi o pomoc

i

Autor: mat. policji Dębno: Potrącił dwójkę dzieci i odjechał! Policja prosi o pomoc

Dębno: Potrącił dwójkę dzieci i odjechał! Policja prosi o pomoc

2021-12-27 10:10

Dwójka dzieci została potrącona na przejściu dla pieszych. Kierowca osobowego renault na myśliborskich tablicach nawet się nie zatrzymał i odjechał w nieznanym kierunku. Poszkodowane dzieci trafiły do szpitala. Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy wypadku.

Policjanci z Myśliborza wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 30 listopada 2021 roku na ulicy Mickiewicza w Dębnie. Z poczynionych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Renault potrącił dwoje dzieci przechodzących przez przejście dla pieszych. Kierowca nie zatrzymał się aby sprawdzić, co stało się dzieciom, tylko oddalił się z miejsca wypadku.

Czytaj też: Piraci na drogach Zachodniopomorskiego. Film z policji budzi grozę! [WIDEO]

- Jak ustalono, sprawcą zdarzenia drogowego był kierujący pojazdem marki Renault o początkowych numerach rejestracyjnych ZMY, koloru najprawdopodobniej szarego - informuje asp. szt. Jacek Poleszczuk z myśliborskiej policji. - W wyniku zdarzenia, poszkodowani z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

Policjanci poszukują sprawcy wypadku. Trwają czynności zmierzające do jego zatrzymania. Mundurowi badają wszystkie okoliczności tego zdarzenia i apelują do osób, które mogłyby być świadkami tego zdarzenia bądź mają jakąkolwiek wiedzę o tym zdarzeniu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Myśliborzu po nr tel. 47 78 24 511 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

Czytaj też: Zachodniopomorskie: Tragedia na DW 142. Nie żyje jedna osoba, a trzy są ranne!

Sonda
Czy powinny być surowsze kary dla piratów drogowych?
Piraci drogowi w Zachodniopomorskiem. Ich wyczyny budzą grozę!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany