Tragedia na osiedlu Wrzosowe Wzgórze wstrząsnęła mieszkańcami Szczecina

i

Autor: Domin Tragedia na osiedlu Wrzosowe Wzgórze wstrząsnęła mieszkańcami Szczecina

Co dalej z 11-latkiem, który był świadkiem krwawej makabry w Szczecinie? Stracił mamę, tatę i babcię

Ta tragedia wstrząsnęła mieszkańcami Szczecina. W nocy z piątku na sobotę, w jednym z bloków przy ul. Józefa Romana doszło do dramatycznych scen, których świadkiem było 11-letnie dziecko. 47-letni mężczyzna zabił swoją żonę i teściową, a na koniec sam się zabił, wbijając sobie nóż w serce.

Do dramatycznych zdarzeń doszło podczas przyjęcia urodzinowego, zorganizowano w jednym z mieszkań na osiedlu Wrzosowe Wzgórze w północnej części Szczecina. Około godziny 1:00 w nocy wywiązała się rodzinna kłótnia, która przerodziła się w prawdziwy horror. 47-latek najpierw ranił swoją żonę i teściową, następnie sam miał wbił sobie nóż prosto w serce. Starsza kobieta zginęła na miejscu, 35-letnia żona mężczyzny trafiła do szpitala, jednak nie udało się jej uratować. Reanimacja okazała się nieskuteczna również w przypadku napastnika. Mężczyzna zmarł.

Czytaj więcej: Tragiczny finał rodzinnej imprezy. Nastolatek był świadkiem krwawego mordu?! Zawiadomił policję

Świadkiem tych przerażających scen był 11-letni syn 47-latka, który zadzwonił na policję, a później szukał pomocy u sąsiadów. To, co wydarzyło się w miniony weekend, z pewnością odbije trwały ślad na jego psychice.

- Dziecko zostało odpowiednio zaopiekowane - informuje w rozmowie z "Super Expressem" prok. Alicja Macugowska-Kyszka z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. - Udzielona została mu pomoc psychologiczna.

Dalszych szczegółów prokuratura nie zdradza. W sprawie zbrodni prowadzone jest śledztwo. Ciała wszystkich trzech ofiar: 47-latka, jego żony i teściowej, zostały zabezpieczone do sekcji zwłok.

Czytaj więcej: Zabił żonę i teściową, a potem wbił sobie nóż w serce? Sąsiadka: "Obudził mnie przerażający krzyk". Makabra w Szczecinie

Zobacz zdjęcia: Zabił żonę i teściową, a potem wbił sobie nóż w serce? Makabra w Szczecinie [Zdjęcia]

Sonda
Czy pomoc psychologiczna w Polsce jest wystarczająco rozwinięta?
Zabił teściową i żonę, a potem siebie? Makabra w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają