Tragiczny finał rodzinnej imprezy w Szczecinie

i

Autor: DOMIN Do tragedii doszło w mieszkaniu przy ul. Romana w Szczecinie

Tragiczny finał rodzinnej imprezy. Nastolatek był świadkiem krwawego mordu?! Zawiadomił policję

2021-11-27 13:29

Trzy ofiary śmiertelne to efekt awantury rodzinnej, do której doszło w piątek wieczorem podczas imprezy urodzinowej w Szczecinie. 47-letni mężczyzna zabił swoją teściową i żonę, po czym popełnił samobójstwo. Policję na miejsce wezwał jego 11-letni syn.

Tragiczne wydarzenia rozegrały się w nocy z piątku na sobotę (26/27 listopada) w Szczecinie. Podczas imprezy urodzinowej, która odbywała się w mieszkaniu przy ul. Romana doszło do rodzinnej awantury. W jej wyniku 47-letni mężczyzna sięgnął po nóż i ugodził nim śmiertelnie swoją 63-letnią teściową. Ciężko ranił też swoją 35-letnią żonę, po czym popełnił samobójstwo – jak informuje RMF24, wbił sobie nóż w okolicę serca. Ciężko ranna 35-latka została przewieziona do szpitala. Niestety, nie udało jej się uratować i kobieta zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.

Zgłoszenie o tragedii policja otrzymała ok. godz. 1 w nocy. Służby zawiadomił 11-letni syn sprawcy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora. Z nieoficjalnych informacji, do których dotarło RMF24 wynika, że powodem zbrodni mogła być zazdrość o żonę.

- W związku ze zdarzeniem, które miało miejsce w nocy, prokurator z udziałem techników kryminalistyki, jak również policji wykonywał czynności procesowe - powiedziała PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Alicja Macugowska-Kyszka. - Przeprowadzone zostały oględziny. Zabezpieczone zostały ciała trzech osób, które w związku z tym zdarzeniem poniosły śmierć.

Potrójne morderstwo w Jurczycach. Podejrzani zatrzymani po ponad 20 latach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany