Chojna. Dantejskie sceny podczas piłkarskiego meczu! Samochód wbił się w stadion

i

Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne Chojna. Dantejskie sceny podczas piłkarskiego meczu! Samochód wbił się w stadion

Chojna. Dantejskie sceny podczas piłkarskiego meczu! Samochód wbił się w stadion

2021-06-13 9:47

W miejscowości Chojna (woj. zachodniopomorskie) doszło do dantejskich scen podczas meczu piłkarskiego. Samochód wbił się w ogrodzenie stadionu, gdzie tuż przed wypadkiem stali kibice. O mały włos nie doszło do tragedii. Sprawą natychmiast zajęły się odpowiednie służby.

W sobotę, 12 czerwca, około godz. 19:00 na stadionie miejskim trwał mecz ligi okręgowej pomiędzy drużynami Odra Chojna i Dąb Dębno. Lokalny portal chojna24.pl relacjonuje, że podczas meczu samochód marki Citroen Xsara Picasso nagle zjechał z drogi i uderzył w betonowe ogrodzenie stadionu. Wjechał w miejsce, przy którym chwilę wcześniej stali kibice, więc o mały włos nie doszło do tragedii. Na szczęście kibicom nic się nie stało. "Paulina Heigel, rzeczniczka zachodniopomorskiego pogotowia, przekazała nam, że jedynie kierowca citroena odniósł powierzchowny uraz twarzy i został zabrany do szpitala przez pogotowie. Policja wyjaśnia przyczyny wypadku", podaje TVN24.

Kilka głupich manewrów na drodze kosztowało go prawo jazdy