Robią wrażenie!

Bohaterowie "Gwiezdnych Wojen" w galerii handlowej w centrum Szczecina. Obok tych figur nie da się przejść obojętnie!

2022-11-30 9:49

To prawdziwy raj dla miłośników kultowej sagi i popularnych klocków, dosłownie "dwa w jednym". W jednej z galerii handlowych w centrum Szczecina można podziwiać niecodzienną wystawę, która zachwyci nie tylko fanów "Star Wars" i klocków LEGO. Znajdziemy na niej wykonane z niezwykłą precyzją figury bohaterów "Gwiezdnych Wojen" w całości zbudowane z klocków.

Okazuje się, że z kolorowych klocków można zbudować dosłownie wszystko. Na wystawie znajdziemy figury pojazdów z "Gwiezdnych Wojen" i głównych bohaterów sagi jak m.in.: Luke Skywalker Chewbacca Żołnierz Klon czy droidy R2-D2 i C-3PO. Wszystkie wykonane są z tysięcy klocków i odwzorowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, co zachwyci nawet tych, którzy nigdy nie oglądali "Star Wars" i nie lubili bawić się klockami.

Bohaterowie "Star Wars" z tysięcy klocków. Niecodzienna wystawa w Szczecinie

Szczecinianie, którzy przyszli do "Galaxy" zrobić zakupy, coś zjeść czy skorzystać z klubu fitness, nie przechodzą obok figur obojętnie. Przyglądają się, podziwiają, robią sobie pamiątkowe zdjęcia na tle bohaterów "gwiezdnej sagi". Nic dziwnego, są to prawdziwe dzieła, które wymagały nie tylko ogromnych pokładów kreatywności, ale także wielu godzin żmudnej pracy.

Żeby zobaczyć bohaterów "Gwiezdnych Wojen", warto się pospieszyć. Wystawa będzie dostępna tylko do soboty, 3 grudnia.

Sonda
Lubicie klocki LEGO?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany