Niech moc będzie z wami!

W centrum Szczecina zrobiło się jak w "Gwiezdnych Wojnach"! Spektakularne pojedynki na miecze świetlne

2022-11-24 19:40

Szczecińscy fani "Gwiezdnych Wojen" bardzo dobrze znają to wydarzenie. W czwartek na placu Adamowicza odbyła się kolejna edycja walki na miecze świetlne organizowana przez Ligę Superbohaterów. Na miejscu można się było zmierzyć z samym Lordem Vaderem.

W czwartkowe popołudnie na placu Adamowicza pojawili się nie tylko miłośnicy "Star Wars". Wydarzenie przyciągnęło całe rodziny. Każdy chętny mógł się wcielić w rolę bohatera popularnej sagi i sprawdzić swoje umiejętności w posługiwaniu się mieczem świetlnym. Mali wojownicy, po krótkim szkoleniu, świetnie poradzili sobie z tym niełatwym zadaniem.

"Gwiezdne Wojny" w centrum Szczecina

Pojedynek w stylu "Gwiezdnych Wojen" w centrum Szczecina ma swoją długą tradycję. Była to już ósma edycja. Podobne wydarzenia miały miejsce w ubiegłych latach w różnych punktach miasta, m.in. w Alei Kwiatowej czy na placu Solidarności i za każdym razem cieszyły się ogromną popularnością wśród szczecinian w różnym wieku.

Spotkanie na placu Adamowicza było również szansą na wsparcie Ligi Superbohaterów, która znana jest z niesienia radości małym pacjentom w szpitalach i hospicjach. Znana w całej Polsce szczecińska fundacja działa już od dziesięciu lat. W tym czasie Superbohaterowie odwiedzili tysiące dzieci i zorganizowali setki akcji charytatywnych.

QUIZ o Gwiezdnych Wojnach. Jak dobrze znasz uniwersum Star Wars?

Pytanie 1 z 15
Kto skomponował pamiętny utwór "Duel of the fates"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają