AquaStar w Stargardzie prawie gotowa. Kiedy otwarcie?

i

Autor: OSiR Stargard "AquaStar" w Stargardzie prawie gotowa. Kiedy otwarcie?

Baseny, zjeżdżalnie, sauny. "AquaStar" w Stargardzie prawie gotowa. Kiedy otwarcie?

2021-09-02 11:02

Przebudowa trwała długo, jednak jej efekt powinien zrekompensować czas oczekiwania. Stara pływalnia przy ulicy Szczecińskiej w Stargardzie zmieniła się nie do poznania. W miejscu wysłużonego obiektu powstało zupełnie nowe miejsce rozrywki, sportu, relaksu i dobrej zabawy dla całych rodzin. Kiedy otwarcie "AquaStar"?

Zmieniło się dosłownie wszystko - wnętrze budynku, jego funkcjonalność, a także otoczenie i nazwa. Dawna pływalnia w niczym nie przypomina tego, co pamiętają sprzed kilku lat mieszkańcy Stargardu. W zmodernizowanym obiekcie znalazł się basen do pływania sportowego, a także rwąca rzeka, jacuzzi, dwie zjeżdżalnie ze szklaną wieżą i wiele innych wodnych atrakcji. Jest także strefa saun, w której znajduje się zarówno sauna sucha jak i parowa, a także biosauna. W "AquaStar" mieści się także dwupoziomowa siłownia i sale fitness.

Otwarcie "Aquastar" planowane jest jeszcze we wrześniu. Na razie nie wiadomo jeszcze, ile będą kosztowały bilety, jednak jest dobra wiadomość dla mieszkańców Stargardu. Posiadacze Stargardzkiej Karty Mieszkańca otrzymają atrakcyjne zniżki na korzystanie z nowoczesnego obiektu.

Czytaj też: Nowe dzieło ozdobiło pustą ścianę na szczecińskich Pomorzanach. "Niebieski dom" pobudza wyobraźnię [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Umiesz pływać?
Nowe dzieło ozdobiło pustą ścianę na szczecińskich Pomorzanach
Nasi Partnerzy polecają