30. finał WOŚP - licytacje w Szczecinie i Zachoniopomorskiem

i

Autor: Grzegorz Kluczyński 30. finał WOŚP - licytacje w Szczecinie i Zachoniopomorskiem

30. finał WOŚP. Co można wylicytować w Szczecinie i Zachodniopomorskiem?

2022-01-24 14:17

Obiad z marszałkiem, spływ kajakowy z prezydentem czy rajd samochodowy z "królową życia" - to tylko niektóre atrakcje, jakie można wylicytować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wybraliśmy najciekawsze licytacje związane ze Szczecinem i Pomorzem Zachodnim, zorganizowane z okazji 30. finału WOŚP, który odbędzie się 30 stycznia.

W tym roku finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się pod hasłem "Przejrzyj na oczy". 30 stycznia 2022 roku tysiące wolontariuszy będzie zbierać pieniądze na leczenie wzroku u dzieci. Tradycyjnie, jak co roku, poza zwykłymi mieszkańcami, organizacjami i firmami, do zbiórki przyłączają się również znane osoby ze świata polityki, sportu i show-businessu, które przekazują na licytacje ciekawe przedmioty lub atrakcje. Co można wylicytować w tym roku?

Czytaj też: Jej przeboje nuciła cała Polska. Teraz szczecińska artystka powraca z nowym projektem. Będzie hit?

Na licytacje WOŚP trafiły m.in. oryginalne gadżety, przedmioty z autografami, a także wyjątkowe atrakcje. Wśród nich znalazły się m.in. spływ kajakowy z prezydentem Szczecina, obiad z Marszałkiem Senatu RP czy wyjątkowa przejażdżka samochodem z gwiazdą programu "Królowe Życia". W poniższej galerii znajdziecie najciekawsze propozycje związane ze Szczecinem i regionem.

Czytaj też: Zgroza, co zostało z kultowego "Platana"! To był jeden z największych sklepów meblowych w Szczecinie [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
WOŚP 2023 - czy wesprzesz zbiórkę?
Wrzucili Owsiakowi do puszki WOŚP 20 tys. złotych. UPYCHALI KASĘ na środku Krupówek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany