30. finał WOŚP. Co można wylicytować w Szczecinie i Zachodniopomorskiem?

2022-01-24 14:17
30. finał WOŚP - licytacje w Szczecinie i Zachoniopomorskiem
Autor: Grzegorz Kluczyński 30. finał WOŚP - licytacje w Szczecinie i Zachoniopomorskiem

Obiad z marszałkiem, spływ kajakowy z prezydentem czy rajd samochodowy z "królową życia" - to tylko niektóre atrakcje, jakie można wylicytować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wybraliśmy najciekawsze licytacje związane ze Szczecinem i Pomorzem Zachodnim, zorganizowane z okazji 30. finału WOŚP, który odbędzie się 30 stycznia.

W tym roku finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się pod hasłem "Przejrzyj na oczy". 30 stycznia 2022 roku tysiące wolontariuszy będzie zbierać pieniądze na leczenie wzroku u dzieci. Tradycyjnie, jak co roku, poza zwykłymi mieszkańcami, organizacjami i firmami, do zbiórki przyłączają się również znane osoby ze świata polityki, sportu i show-businessu, które przekazują na licytacje ciekawe przedmioty lub atrakcje. Co można wylicytować w tym roku?

Czytaj też: Jej przeboje nuciła cała Polska. Teraz szczecińska artystka powraca z nowym projektem. Będzie hit?

Na licytacje WOŚP trafiły m.in. oryginalne gadżety, przedmioty z autografami, a także wyjątkowe atrakcje. Wśród nich znalazły się m.in. spływ kajakowy z prezydentem Szczecina, obiad z Marszałkiem Senatu RP czy wyjątkowa przejażdżka samochodem z gwiazdą programu "Królowe Życia". W poniższej galerii znajdziecie najciekawsze propozycje związane ze Szczecinem i regionem.

Czytaj też: Zgroza, co zostało z kultowego "Platana"! To był jeden z największych sklepów meblowych w Szczecinie [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
WOŚP 2022 - czy wesprzesz zbiórkę?
Wrzucili Owsiakowi do puszki WOŚP 20 tys. złotych. UPYCHALI KASĘ na środku Krupówek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE