Przebudowa układu drogowego na Międzyodrzu

i

Autor: Szczecińskie Inwestycje Miejskie Przebudowa układu drogowego na Międzyodrzu - marzec 2022

Znika rondo na szczecińskim Międzyodrzu. Nie jedźcie na pamięć!

2022-03-15 8:04

Tymczasowe rondo na skrzyżowaniu ulic Energetyków i Św. Floriana zostanie zlikwidowane. Kierowcy poruszający się w tym rejonie, muszą zachować szczególną ostrożność i zwracać uwagę na oznakowanie i tablice informacyjne. Zmiany mają związek z wprowadzeniem kolejnego etapu robót.

Zmiana organizacji ruchu zostanie wprowadzona w środę, 16 marca. Tymczasowe rondo, które funkcjonowało tutaj przez ostatnie miesiące, zostanie zlikwidowane.

- Ruch pojazdów wzdłuż ulicy Energetyków, będzie odbywać się na wprost dla obu kierunków - tłumaczy Piotr Zieliński ze spółki Szczecińskie Inwestycje Miejskie. - Dla pojazdów jadących w kierunku centrum Szczecina będzie możliwy zjazd w prawo w ul. Św. Floriana. Ograniczona zostanie możliwość poruszania się w rejonie skrzyżowania ulicy Władysława IV i Zbożowej – objazd będzie możliwy przez ulicę Spichrzową.

Czytaj też: Jest już cały dach! Stadion w Szczecinie już prawie gotowy [ZDJĘCIA]

Te zmiany mają również charakter tymczasowy. Przypomnijmy, docelowo w tym miejscu powstanie nowe, stałe rondo, które ułatwi m.in. dojazd na Łasztownię. Ma już ono nawet swoją nazwę. Szczecińscy radni zdecydowali, że nowe rondo będzie nosiło nazwę Portowców.

Czytaj też: To prawdziwy koszmar kierowców. Co dalej z ulicą Cukrową w Szczecinie? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Nowa organizacja ruchu na Międzyodrzu

i

Autor: Szczecińskie Inwestycje Miejskie Nowa organizacja ruchu na Międzyodrzu
Sonda
Czy często stoisz w korkach?
To prawdziwy koszmar kierowców. Co dalej z ulicą Cukrową w Szczecinie?
Nasi Partnerzy polecają