Lotnisko w Goleniowie

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Nowy rozkład lotów

Zmiany w połączeniach z lotniska w Goleniowie. Są dobre i złe wiadomości

2022-09-06 12:19

Ta informacja z pewnością ucieszy pasażerów korzystających z połączeń lotniczych między Polską i Norwegią. W zimowym rozkładzie lotów z lotniska w Goleniowie pojawią się nowe połączenia realizowane przez taniego przewoźnika Wizz Air. Niestety są też złe wiadomości związane z innym popularnym połączeniem.

Norwegia to popularny kierunek ze względu na dużą liczbę Polaków, którzy mieszkają i pracują w tym kraju. Połączenia lotnicze z Goleniowa do Bergen, Stavanger czy Oslo cieszą się dużym zainteresowaniem. Węgierskie linie lotnicze ogłosiły właśnie zimowy rozkład lotów z podszczecińskiego lotniska do norweskich miast. Do Bergen będzie można polecieć dwa razy w tygodniu - w środy i niedziele (obecnie we wtorki i soboty). Do Oslo Torp polecimy we wtorki i soboty, z rozkładu zniknie połączenie w czwartki, które powróci w okresie świątecznym (15.12-05.01). Wraca również połączenie ze Stavanger, które realizowane będzie w poniedziałki i piątki.

Czytaj też: Ten plac ma nazwę, ale mało kto o tym wie. Szczeciński radny pyta o tablice

Samoloty nad Warszawą

Niestety powodów do zadowolenia nie będą mieli pasażerowie korzystający z tanich połączeń między Szczecinem i Warszawą. Z końcem października z rozkładu lotów zniknie połączenie do Modlina realizowane przez irlandzkiego przewoźnika Ryanair. Przypomnijmy, bardzo popularne tanie loty do Warszawy powróciły w maju 2022 po dość długiej przerwie. Wcześniej, po zlikwidowaniu lotów na lotnisko Chopina, podróżni mieli do dyspozycji jedynie droższe połączenia realizowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT.

Listę połączeń realizowanych przez Port Lotniczy Szczecin Goleniów można znaleźć na stronie internetowej lotniska.

Czytaj też: "Kuchenne rewolucje" w Szczecinie. Magda Gessler odwiedziła "Elegancko Cafe". Rodzinne konflikty i mocne słowa. Kiedy oglądać?

Sonda
Czy lubisz latać samolotem?
Nasi Partnerzy polecają