Złodziej w cukierni

i

Autor: Cukiernia Woźniak Złodziej w cukierni

Złodziej nie miał żadnych skrupułów! Ukradł skarbonkę z datkami dla chorego dziecka!

2016-07-12 13:31

Puszki-skarbonki, do których zbierane są pieniądze na leczenie 10-miesięcznej Victorii stoją w różnych punktach Szczecina. Jedna z nich znajdowała się również w cukierni na Gumieńcach. Niestety została w bezczelny sposób ukradziona, pod okiem kamer monitoringu.

W poniedziałek, około godz. 14.18 do cukierni Woźniak przy ul. Kwiatowej przyszedł mężczyzna, który poprosił o drożdżówkę i wykorzystując moment, gdy ekspedientka odwróciła się, zabrał z lady puszkę z pieniędzmi. Całą sytuację zarejestrowały kamery monitoringu. Właściciele cukierni oraz bliscy Victorii proszą o pomoc w ustaleniu sprawcy.

Victoria Komada z Będargowa ma 10 miesięcy. Dziewczynka potrzebuje skomplikowanej i drogiej operacji nóżek, która sprawi, że będzie mogła chodzić. Pieniądze na ten cel zbierane są m.in. dzięki skarbonkom.

Dziewczynkę można również wesprzeć, wpłacając dowolną kwotę na konto Fundacji Zdrowia i Kultury „Kochaj Życie”: 658004 0002 2010 0019 7898 0002 z dopiskiem "Darowizna dla Victorii Komady". Więcej informacji można znaleźć na Facebooku.

Przeczytaj również: Najpierw kibicowały, teraz tańczą! Siostry Faustynki z Myśliborza hitem Internetu! [WIDEO]