Zimne słodkości w walce z upałami. Gdzie wybrać się na lody w Szczecinie? [ZESTAWIENIE]

2017-06-19 11:37

Zbliża się lato, nadciągają tropikalne upały, a najlepszym i jednocześnie bardzo przyjemnym sposobem na walkę z wysoką temperaturą są... lody! Gdzie w Szczecinie można skosztować tego przysmaku? Sprawdźcie nasze zestawienie!

Kiedyś wybór był niewielki - lody "Bambino" albo z automatu. Obecnie możemy dowolnie przebierać w smakach, kolorach, sposobie podania. Lody to jeden z najlepszych sposobów na walkę z upałami, a przy okazji sama przyjemność. Bo kto z nas nie lubi tego zimnego przysmaku, przynoszącego ulgę w gorące dni?

Przeczytaj również: Aż ślinka cieknie! Te nazwy miejscowości w Zachodniopomorskiem brzmią przepysznie! [TOP 12]

W Szczecinie w ostatnim czasie otworzyło się kilka lokali oferujących lody produkowane według tradycyjnych receptur, na naturalnych składnikach. Często spotkać można lody o bardzo oryginalnych, a nawet kontrowersyjnych smakach. Oprócz tradycyjnych śmietankowych lub owocowych, mamy do wyboru smak gumy do żucia, popularnego batonika lub... paprykarza!

W naszym zestawieniu znajdziecie kilka popularnych szczecińskich lodziarni. Jeśli uważacie, że brakuje jakiegoś lokalu i koniecznie powinien on znaleźć się na tej liście - piszcie do nas! Dzięki Waszej pomocy stworzymy najbardziej aktualny przewodnik po szczecińskich lodziarniach!

Przeczytaj również: Czy pamiętasz te szczecińskie kawiarnie? Sprawdź swoją wiedzę z dziedziny szczecińskiej gastronomii [QUIZ]

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany