Nielegalny punkt hazardowy w Chojnie

i

Autor: Krajowa Administracja Skarbowa Funkcjonariusze KAS zlikwidowali jaskinię hazardu w Chojnie

Zamknęli jaskinię hazardu w Chojnie. Później ktoś podpalił lokal [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-12-23 9:35

Nocna akcja funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej zakończyła się likwidacją nielegalnego punktu hazardowego w centrum Chojny (woj. zachodniopomorskie). Krótko po zakończeniu działań, nieznani sprawcy podpalili lokal.

Funkcjonariusze zachodniopomorskiej KAS ustalili, że w centrum Chojny działa nielegalny salon gier hazardowych. W nocy 20 grudnia, wspólnie z policjantami z komendy w Gryfinie weszli do wytypowanego lokalu.

- Po wejściu mundurowi zabezpieczyli dziewięć komputerów, które były wykorzystywane do oferowania nielegalnych gier hazardowych - informuje Małgorzata Broza z Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie. - Zabezpieczono również sprzęt do monitoringu lokalu w tym 4 kamery, telefony komórkowe oraz gotówkę w kwocie 1205 zł. Pieniądze prawdopodobnie służyły do wypłaty wygranych.

Czytaj też: Ten mężczyzna unika więzienia. Szukają go policjanci z Kołobrzegu

W lokalu funkcjonariusze zastali kilku graczy i Ukrainkę, która nadzorowała funkcjonowanie punktu. Wszyscy zostali przesłuchani w charakterze świadków. Dodatkowo u dwóch graczy obecnych w lokalu policjanci znaleźli narkotyki: 10,5 g amfetaminy oraz 4,5 g suszu roślinnego (marihuana). Obie osoby zostały zatrzymane.

Około pół godziny po działaniach KAS w nielegalnej jaskini hazardu wybuchł pożar. Lokal spłonął. Prawdopodobnie doszło do podpalenia.

Czytaj też: Podrabiane perfumy na lotnisku w Goleniowie. Pasażer miał ich aż trzy torby! [ZDJĘCIA]

Sonda
Grałeś kiedyś w gry hazardowe?
Nielegalna jaskinia hazardu w Chojnie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany