Jak zamienić 2,50 w fortunę? Mieszkaniec Polic już to wie!

i

Autor: Andrea Piacquadio / CC0 / pixabay.com, gk Jak zamienić 2,50 w fortunę? Mieszkaniec Polic już to wie!

Ale miał szczęście!

Zamienił drobniaki na grube tysiące. Ten jeden kupon Lotto totalnie odmienił jego życie

2023-03-23 9:44

Wystarczyło trochę drobnych i odrobina szczęścia, by mieszkaniec Polic w jednej chwili stał się bogatym człowiekiem. Wydając zaledwie 2,50 zł, zmienił swoje życie i teraz będzie mógł pławić się w luksusach. Jak tego dokonał? W tym przypadku recepta na sukces była banalnie prosta.

Wygrana Lotto

Wystarczyło uwierzyć w swoje szczęście i zainwestować w nie niewielką kwotę. Mieszkaniec Polic postanowił spróbować swoich sił w popularnej grze liczbowej. Wypełnił kupon Multi Multi w punkcie Lotto przy ul. Piastów i poczekał na losowanie. Okazało się, że zakreślone na kuponie liczby pokrywały się z tymi, które zostały wylosowane podczas Studia Lotto w miniony piątek, 17 marca, a co za tym idzie - zgarnął główną wygraną w kwocie 150 tysięcy złotych!

Co można zrobić z kwotą 150 tysięcy złotych? Możliwości jest naprawdę sporo. Za takie pieniądze można też nieźle zaszaleć na zakupach, sprawić sobie odrobinę luksusu, wymienić samochód na nowy, wybrać się w egzotyczną podróż, zainwestować, albo po prostu odłożyć na lepszą przyszłość.

Jak grać w Multi Multi?

Jeden zakład Multi Multi kosztuje 2,50 zł.To gracz decyduje, o ile gra, a może to być nawet 25 milionów złotych. Wygrana zależy od tego, ile liczb zostanie wytypowanych, z jaką stawką i czy dodana zostanie opcja gry z Plusem.

Sonda
Grasz w Lotto?
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"