Wypadek - zdjęcie poglądowe

i

Autor: Shutterstock Wypadek w Zachodniopomorskiem. Dwoje dzieci rannych / Zdjęcie ilustracyjne

Zachodniopomorskie: Poważny wypadek pod Reczem! Dziecko walczy o życie

2021-09-19 17:34

Powazny wypadek w Suliborzu pod Reczem (woj. zachodniopomorskie). Do niepokojącego zdarzenia doszło w niedzielę (19.09.2021) w godzinach popołudniowych. Cztery osoby są ranne - w tym dwoje dzieci. Jak podaje PAP - samochód osobowy uderzył w drzewo.

Zachodniopomorskie: Poważny wypadek pod Reczem! Ucierpiały dzieci

Do wypadku doszło w niedzielę (19.09.2021) po południu na drodze wojewódzkiej nr 151. - Dwie osoby w stanie ciężkim przetransportowano śmigłowcami do szpitala - poinformowała Polską Agencję Prasową rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie Paulina Heigel. Bardzo poważne obrażenia odniosło trzyletnie dziecko, u którego doszło do urazu głowy i zatrzymania krążenia i 45-latka, również z urazem głowy. Niestety na tym nie koniec złych informacji. 

Czytaj też: Szczecin: Cudzoziemiec biegał na środku skrzyżowania i "kierował ruchem". Zareagowali strażnicy miejscy

Do szpitala przewieziono także 10-letnie dziecko z urazem brzucha. Poszkodowany został również mężczyzna - wstępne badanie wykazało uraz obojczyka. Do tematu będziemy wracać w naszym lokalnym serwisie. Do naszych czytelników apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. Warunki atmosferyczne są w ostatnich dniach bardzo zdradliwe. Warto zdjąć nogę z gazu. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Wypadek w Annopolu. W wyniku zderzenia samochodu z latarnią, dwie osoby wypadły z pojazdu