Zachodniopomorskie. HORROR na drogach! Nie żyje kierowca osobówki. Zablokowane są: DW142 i DK20

i

Autor: Michał Jarmoluk/cc0/pixabay Zachodniopomorskie. HORROR na drogach! Nie żyje kierowca osobówki. Zablokowane są: DW142 i DK20

Zachodniopomorskie. HORROR na drogach! Nie żyje kierowca osobówki. Zablokowane są DW142 i DK20 [AKTUALIZACJA]

2021-02-20 18:21

W sobotę, 20 lutego po południu na terenie województwa zachodniopomorskiego doszło do dwóch groźnych wypadków. Niedaleko Starej Dąbrowy (pow. stargardzki) zginął kierowca samochodu osobowego. W wyniku zdarzenia zablokowana została DW 142. Z kolei w Wiewiecku (pow. łobeski) zderzyły się dwa pojazdy. Na miejscu lądował śmigłowiec ratowniczy. W tym przypadku utrudnienia występują na DK 20.

Dwa wypadki w Zachodniopomorskiem

AKTUALIZACJA, GODZ. 21.30

Jak informuje PAP, droga krajowa nr 20 w Wiewiecku jest już całkowicie przejezdna. 

Godz. 18.20

Tragiczny dzień na drogach w Zachodniopomorskiem! W sobotę, 20 lutego po południu doszło do dwóch groźnych wypadków. W pobliżu Starej Dąbrowy (pow. stargardzki) samochodów osobowy zderzył się z ciężarówką. Niestety obrażenia odniesione przez kierowcę osobówki okazały się śmiertelne. Trwa ustalanie okoliczności tego zdarzenia. Droga wojewódzka nr 142 jest zablokowana na czas działań służb.

PRZECZYTAJ: Szokujący ZWROT w sprawie śmierci ks. Dymera. Prokuratura wszczęła ŚLEDZTWO. Cały Szczecin zamarł

Do drugiego nieszczęścia doszło w Wiewiecku (pow. łobeski). Tam zderzyły się dwa samochody osobowe. Nie ma informacji o ofiarach śmiertelnych tego wypadku, jednak na miejscu lądował śmigłowiec ratowniczy. Zgodnie z informacjami przekazanymi PAP przez rzecznika komendanta wojewódzkiego PSP w Szczecinie poszkodowane są trzy osoby, natomiast Punktu Informacji Drogowej (PID) szczecińskiego oddziału GDDKiA informuje o dwóch osobach poszkodowanych. Droga krajowa nr 20 jest zablokowana. Jak podała dyżurna PID, wprowadzono objazd w obu kierunkach przez Węgorzyno, Łobez i Drawsko Pomorskie lub Węgorzyno, Storkowo, Ginawę i Drawsko Pomorskie.

ZOBACZ: Pełnia Śnieżnego Księżyca 2021. Kiedy i jak obserwować to wyjątkowe zjawisko?

Drzewa zniknęły ze skarpy Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają