Dariusz Wąsowski

i

Autor: mat. policji Dariusz Wąsowski

Wyszedł do lasu i ślad po nim zaginął. Widzieliście tego mężczyznę?

2016-06-23 9:20

Policja poszukuje mężczyzny, który w minioną środę wybrał się do lasu na biwak i do tej pory nie powrócił. Może go rozpoznajecie?

Dariusz Wąsowski wyszedł z domu 15 czerwca, około godziny 13.00 i udał się do lasu, najprawdopodobniej Puszczy Bukowej, z zamiarem biwakowania. Do chwili obecnej nie wrócił do domu i nie można nawiązać z nim kontaktu.

Mężczyzna ma 50 lat, 175 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, pociągłą twarz i długie blond włosy spięte w koński ogon. Wychodząc z domu zabrał ze sobą plecak w kolorze moro, karimatę, pałatkę przeciwdeszczową i śpiwór a także odzież w postaci bluzy termicznej i ocieplanych kalesonów. Ubrany był w spodnie w kolorze moro, koszulę z długim rękawem w kolorze oliwkowym, jasno brązową kamizelkę z dużą ilością kieszeni i jasne sportowe buty trekkingowe.

Przeczytaj również: Makabryczne odkrycie w okolicy Golczewa. Czy to była egzekucja?

Jeżeli widzieliście tego mężczyznę po dniu jego zaginięcia lub jesteście w stanie określić jego miejsce pobytu, skontaktujcie się z Komisariatem Policji Szczecin Śródmieście tel. 91 82 12 280 (do 282) lub mailowo: poszukiwania.srodmiescie@szczecin.policja.gov.pl.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany