Wydał grosze, zyskał fortunę! Mieszkaniec Białogardu nie musi obawiać się drożyzny

i

Autor: pixabay.com, SE.pl Wydał grosze, zyskał fortunę! Mieszkaniec Białogardu nie musi obawiać się drożyzny

Kryzys mu niestraszny!

Wydał grosze, zyskał fortunę! Mieszkaniec Białogardu nie musi obawiać się drożyzny

2022-10-03 8:55

W trudnych czasach, gdy szaleje inflacja, a ceny żywności czy opału osiągają rekordowe wartości, każdy liczy dosłownie każdy wydany grosz. Takich zmartwień z pewnością nie ma mieszkaniec Białogardu (woj. zachodniopomorskie), który wydał trochę drobnych, by niespodziewanie na jego konto trafiła sześciocyfrowa suma, która z pewnością pozwoli mu przetrwać gospodarczy kryzys. Jak mu się to udało?

Sposób na sukces okazał się banalnie prosty. Białogardzianin zaufał zasadzie "aby wygrać, trzeba grać" i w punkcie Lotto przy ul. Wyszyńskiego wypełnił kupon Mini Lotto, wydając na zakład jedyne 1,50 zł. Inwestycja w szczęście okazała się trafiona! Zakreślone na kuponie liczby: 7, 20, 30, 31 i 36 były identyczne z tymi, które zostały wylosowane w sobotę, 1 października 2022 r. w Studiu Lotto. Oznaczało to tylko jedno: główną wygraną. Jednak tego dnia w Mini Lotto padły dwie "piątki", drugim szczęśliwcem okazał się mieszkaniec Łodzi, dlatego szczęśliwi gracze musieli podzielić się pulą. Ich konta zostaną zasilone sporą sumą - po 180 918 zł. Takie pieniądze z pewnością pomogą im przetrwać trudne czasy, a nawet będą mogli zapewnić sobie trochę przyjemności.

Jak grać w Mini Lotto?

Zagrać można w tradycyjny sposób, w punkcie Lotto, ale także na stronie internetowej www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden zakład kosztuje tylko 1,50. Następnie należy wybrać 5 z 42 liczb i oczekiwać losowania. Główna wygrana wynosi 400 tysięcy złotych, jednak w przypadku większej liczby szczęśliwych kuponów, kwota ta jest dzielona na wszystkich graczy, którzy wytypowali prawidłowe liczby.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Nowy stadion w Szczecinie już gotowy! Mieszkańcy poznali jego tajemnice

Bez wygranej w Lotto niektórym mieszkańcom wsi będzie ciężko przetrwać tę zimę.

Włącz podcast i posłuchaj, jak Polacy próbują oszczędzać w kryzysowych czasach.

Listen to "Tak oszczędzają Polacy. Siedzą W ZIMNIE, po ciemku i jedzą SUCHY chleb! Ludzie wyjdą na ULICE!" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany