Wydał grosze, zyskał fortunę! Mieszkaniec Białogardu nie musi obawiać się drożyzny

i

Autor: pixabay.com, SE.pl Wydał grosze, zyskał fortunę! Mieszkaniec Białogardu nie musi obawiać się drożyzny

Kryzys mu niestraszny!

Wydał grosze, zyskał fortunę! Mieszkaniec Białogardu nie musi obawiać się drożyzny

2022-10-03 8:55

W trudnych czasach, gdy szaleje inflacja, a ceny żywności czy opału osiągają rekordowe wartości, każdy liczy dosłownie każdy wydany grosz. Takich zmartwień z pewnością nie ma mieszkaniec Białogardu (woj. zachodniopomorskie), który wydał trochę drobnych, by niespodziewanie na jego konto trafiła sześciocyfrowa suma, która z pewnością pozwoli mu przetrwać gospodarczy kryzys. Jak mu się to udało?

Sposób na sukces okazał się banalnie prosty. Białogardzianin zaufał zasadzie "aby wygrać, trzeba grać" i w punkcie Lotto przy ul. Wyszyńskiego wypełnił kupon Mini Lotto, wydając na zakład jedyne 1,50 zł. Inwestycja w szczęście okazała się trafiona! Zakreślone na kuponie liczby: 7, 20, 30, 31 i 36 były identyczne z tymi, które zostały wylosowane w sobotę, 1 października 2022 r. w Studiu Lotto. Oznaczało to tylko jedno: główną wygraną. Jednak tego dnia w Mini Lotto padły dwie "piątki", drugim szczęśliwcem okazał się mieszkaniec Łodzi, dlatego szczęśliwi gracze musieli podzielić się pulą. Ich konta zostaną zasilone sporą sumą - po 180 918 zł. Takie pieniądze z pewnością pomogą im przetrwać trudne czasy, a nawet będą mogli zapewnić sobie trochę przyjemności.

Jak grać w Mini Lotto?

Zagrać można w tradycyjny sposób, w punkcie Lotto, ale także na stronie internetowej www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden zakład kosztuje tylko 1,50. Następnie należy wybrać 5 z 42 liczb i oczekiwać losowania. Główna wygrana wynosi 400 tysięcy złotych, jednak w przypadku większej liczby szczęśliwych kuponów, kwota ta jest dzielona na wszystkich graczy, którzy wytypowali prawidłowe liczby.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Nowy stadion w Szczecinie już gotowy! Mieszkańcy poznali jego tajemnice

Bez wygranej w Lotto niektórym mieszkańcom wsi będzie ciężko przetrwać tę zimę.

Włącz podcast i posłuchaj, jak Polacy próbują oszczędzać w kryzysowych czasach.

Listen to "Tak oszczędzają Polacy. Siedzą W ZIMNIE, po ciemku i jedzą SUCHY chleb! Ludzie wyjdą na ULICE!" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają