Woził taksówką pasażerów po Szczecinie. Strach pomyśleć jak mogło to się skończyć!

i

Autor: wal_172619 / CC0 / pixabay.com Woził taksówką pasażerów po Szczecinie. Strach pomyśleć jak mogło to się skończyć!

Woził taksówką pasażerów po Szczecinie. Strach pomyśleć jak mogło to się skończyć!

2022-03-07 17:19

To była prawdziwa "taksówka grozy". Aż strach sobie wyobrazić, co mogłoby się wydarzyć, gdyby kierowca nie trafił na patrol policji. Okazało się bowiem, że w ogóle nie powinien wsiadać za kierownicę, a co dopiero wozić pasażerów i zarabiać w ten sposób pieniądze. 26-latka czekają teraz poważne konsekwencje.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek (6/7 marca). Szczecińscy policjanci zatrzymali do kontroli jedną z taksówek, by sprawdzić stan trzeźwości kierowcy. Była to rutynowa kontrola, jakich można spotkać wiele na ulicach miasta. Mundurowi nie mieli żadnych zarzutów, co do trzeźwości kierującego, jednak okazało się, że to początek kłopotów 26-latka.

Uwagę policjantów zwróciły bowiem nienaturalnie powiększone źrenice u mężczyzny. Postanowili więc przebadać go narkotestem. Przeczucia funkcjonariuszy potwierdziły się. Wynik testu na zawartość narkotyków okazał się pozytywny.

Czytaj też: Polak i Ukrainiec razem "sprzątają" świat. Nowy antywojenny mural w Szczecinie [ZDJĘCIA]

To jednak nie koniec. Podczas interwencji wyszło również na jaw, że wobec 26-latka została wydana decyzja o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Na dodatek okazało się, że był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu.

Mężczyzna został zatrzymany. Teraz czekają go poważne kłopoty. Wkrótce stanie przed sądem, gdzie odpowie za swój skrajny brak odpowiedzialności.

Czytaj też: W pociągu ludzie mdleli, załatwiali się do woreczków. Anna nawet nie pożegnała się z mężem. "Daj Boże, żeby to wszystko się skończyło"

Sonda
Jak oceniasz gorzowskich taksówkarzy?
Dobro wraca odzyskałam portfel
Nasi Partnerzy polecają