Woził ludzi na cmentarz. Był pod wpływem narkotyków. Szczeciński taksówkarz będzie miał kłopoty

i

Autor: wal_172619 / CC0 / pixabay.com Woził ludzi na cmentarz. Był pod wpływem narkotyków. Szczeciński taksówkarz będzie miał kłopoty

Wpadł w dniu Wszystkich Świętych

Woził ludzi na cmentarz. Był pod wpływem narkotyków. Szczeciński taksówkarz będzie miał kłopoty

2022-11-03 10:58

W dniu Wszystkich Świętych woził pasażerów po Szczecinie i na cmentarz. Jak się okazało, taksówkarz był pod wpływem narkotyków. 28-letni mężczyzna został zatrzymany. Teraz czekają go poważne konsekwencje.

28-latek wpadł 1 listopada w ręce policjantów szczecińskiej drogówki, podczas działań "Wszystkich Świętych", mających na calu zabezpieczenie porządku i bezpieczeństwa w rejonie cmentarzy. Mundurowi podjęli interwencję wobec kierowcy jednej z korporacji taksówkarskich w centrum miasta. Zwrócili uwagę na zachowanie mężczyzny, które wskazywało na stan odurzenia.

Policjanci podejrzewali, że kierujący taksówką może być pod wpływem narkotyków. Przeprowadzone wstępnie badania potwierdziły te przypuszczenia. W jego organizmie test wskazał obecność środków podobnie działających do alkoholu.

To jednak nie koniec. Skrupulatne działania policjantów doprowadziły również do ujawnienia u taksówkarza substancji, które według wstępnych badań okazały się narkotykami.

Mężczyzna został zatrzymany. Kierowca taksówki długo nie poprowadzi żadnego pojazdu. 28-latkowi zatrzymano prawo jazdy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna będzie tłumaczył się przed sądem.

Sonda
Czy zażywałeś kiedyś narkotyki?
Wszystkich Świętych na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany