Dzik rozpędził watahę wilków! Nagranie jest hitem w sieci

i

Autor: pixabay.com/Youtube

To trzeba zobaczyć!

Wilki zaatakowały dzika. Nagranie wbija w fotel! Wściekły odyniec rozgonił towarzystwo

2022-12-17 21:49

Nagranie watahy wilków, która zaatakowała samotnego dzika podbija Youtube'a! Jego autorem jest pan Sławomir, pasjonat fotografii przyrodniczej. Mężczyzna zarejestrował niesamowite sceny! Dzięki niemu możemy zobaczyć dzika stawiającego czoła gromadzie wilków.

Wilki otoczyły dzika! Ten nie miał się zamiaru poddać. Zobacz nagranie

Nagranie dzika, który przegania watahę wilków, zostało zarejestrowane 14 grudnia w lesie pod Mrzeżynem w gminie Trzebiatów. Pan Sławomir, miłośnik fotografii przyrodniczej, ustawił w okolicy fotopułapkę. Dzięki urządzeniu udało się nagrać niesamowitą batalię pomiędzy samotnym dzikiem i watahą wilków. Wściekły odyniec próbował przegonić towarzystwo, które nie miało zamiaru się rozproszyć. Dzik miał w sobie jednak wielkie pokłady energii. Rozpędzał przeciwników aż miło! Na ostatnich zarejestrowanych ujęciach wydaje się, że z pola widzenia zniknęły niemal wszystkie wilki. Wiele wskazuje na to, że samotny zwierz ostatecznie triumfował nad grupą nieproszonych gości.

- Miałem już kilka ciekawych ujęć, ale to jest chyba takie życiowe nagranie. Już od wielu lat ustawiam fotopułapki i taki moment do tej pory mi się nie nagrał - mówi Sławomir Skukowski w rozmowie z "Głosem Szczecińskim". Nagranie wilków, które otoczyły dzika, możecie zobaczyć poniżej.

Sonda
Czy zaatakowało Cię kiedyś dzikie zwierzę?
Nasi Partnerzy polecają