Piknik strażacki dla Wiktora

i

Autor: Archiwum prywatne Piknik strażacki dla Wiktora

Wielki piknik strażacki w Bornym Sulinowie: "Gramy dla Wiktora"

2022-07-21 9:17

Już w najbliższą sobotę, w uroczym leśnym miasteczku odbędzie się wielki piknik strażacki. Druhowie borneńskiego OSP przygotowali wiele atrakcji i pokazów, a wśród nich jedyna w swoim rodzaju zabawa "party piana" w strażackiej pianie. Przy okazji wspólnej zabawy, będzie można wspomóc zbiórkę na leczenie Wiktora, 13–letniego piłkarza z Bornego Sulinowa, u którego niedawno lekarze zdiagnozowali guza mózgu.

Zabawa rozpocznie się w najbliższą sobotę (23.07.2022 r.) już o godzinie 9.00 rano, na boisku bocznym przy ul.Sportowej. Na początek wystartują zawodnicy w turnieju sportowym. Od 12.15 ruszają konkurencje strażackie. Druhowie OSP zadbali by nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych. Będzie strzelnica dla dzieci, ścianka wspinaczkowa, malowanie twarzy, prawdziwy strażacki wysięgnik, miasteczko policyjne i zabawa w pianie. O szczegółach imprezy i zapisach na zawody można przeczytać na plakacie w galerii zdjęć, a także dowiedzieć się u organizatorów pikniku. Podczas pikniku odbędzie się także zbiórka pieniędzy, z której cześć dochodu zostanie przekazana na leczenie Wiktora Korpusińskiego, 13–letniego mieszkańca Bornego Sulinowa, u które niedawno zdiagnozowano czaszkogardlaka, guza mózgu. Pieniądze ze zbiórki pomogą w finansowaniu terapii onkologicznej, która czeka w najbliższym czasie młodego piłkarza. O historii Wiktora można przeczytać tutaj.

Raport Złotorowicza: Ekspertka od gospodarki żywnościowej: czeka nas smutna jesień i jeszcze smutniejsze Boże Narodzenie
Sonda
Czy masz problem z upałami w miejscu pracy?
Nasi Partnerzy polecają