Gala Miss Polski Pomorza Zachodniego 2020

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Walka o koronę Miss Polski Pomorza Zachodniego 2021 rozpoczęta! Możesz jeszcze zgłosić się na casting!

2021-06-15 16:53

Pomorze Zachodnie słynie z pięknych kobiet, jednak tylko jedna z nich może sięgnąć po koronę Miss. Właśnie rozpoczyna się pierwszy etap konkursu Miss Polski Pomorza Zachodniego 2021. Można jeszcze zgłosić się na casting. Sprawdźcie szczegóły!

W najbliższy poniedziałek, 21 czerwca, do Szczecina zjadą najpiękniejsze dziewczyny z całego regionu. W Hotelu Dana odbędzie się casting do konkursu Miss Polski Pomorza Zachodniego 2021. Początek o godz. 17:00.

Dziewczyny, które nie zdążyły jeszcze przesłać zgłoszenia, wciąż mogą to zrobić, wysyłając kilka swoich zdjęć oraz krótki opis o sobie na adres mailowy misspolski.szczecin@wp.pl. Na casting kandydatki powinny zabrać ze sobą strój kąpielowy i buty na wysokim obcasie. To jednak dopiero początek niepowtarzalnej przygody...

Konkurs Miss Polski Pomorza Zachodniego to pierwszy etap w drodze do otrzymania zaszczytnego tytułu Miss Polski. Wybory najpiękniejszej Polki to wydarzenie, które cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody.

Czytaj też: Miss Polski 2020. Ogromny sukces dziewczyn z Pomorza Zachodniego [ZDJĘCIA]

Co roku konkurs odbywa się etapowo. Pierwsze eliminacje organizowane są na poziomie regionalnym, następnie zwyciężczynie regionów, wicemiss i zaproszone Panie biorą udział w ćwierćfinale, a następnie w półfinale. Wyłonione finalistki rozpoczynają zmagania o tytuł najpiękniejszej Polki w konkursie Miss Polski.

Więcej informacji można znaleźć na facebookowym profilu Miss Polski Pomorza Zachodniego.

Czytaj też: Pomorze Zachodnie ma nową Miss! [ZDJĘCIA]

Casting Miss Polski Pomorza Zachodniego 2021

i

Autor: mat. organizatora Casting Miss Polski Pomorza Zachodniego 2021
Miss Polski z Katowic wstąpiła na jeden dzień do policji. Anna Maria-Jaromin wzięła udział w teście sprawnościowym
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany