Miss Polski 2020. Ogromny sukces dziewczyn z Pomorza Zachodniego [ZDJĘCIA]

2020-12-10 11:26

Nie od dziś wiadomo, że to właśnie Pomorze Zachodnie jest prawdziwym "zagłębiem" kobiecej urody. Dowodem na to, że najpiękniejsze kobiety w Polsce pochodzą z naszego regionu, są wyniki ćwierćfinałów Miss Polski 2020, w którym reprezentantki województwa zachodniopomorskiego zostały szczególnie wyróżnione.

We wtorek ogłoszone zostały wyniki ćwierćfinałów tegorocznej edycji Miss Polski. Oznacza to, że poznaliśmy już półfinalistki tego prestiżowego konkursu piękności. Województwo Zachodniopomorskie będą reprezentować aż 3 dziewczyny.

- Jest to dla nas ogromy sukces - podsumowuje Violetta Geyer, która od trzech lat reprezentuje region Pomorza Zachodniego w biurze Miss Polski.

Podczas gali finałowej Miss Polski 2020 nasz region będą reprezentować:

1. Małgorzata Molik - Miss Polski Pomorza Zachodniego 20202. Santina Oyarce Yuzzelli - pierwsza Vice Miss Polski Pomorza Zachodniego 20203. Klaudia Matczak - finalistka Miss Polski Pomorza Zachodniego 2020, która otrzymała "zieloną kartę".

W ćwierćfinałach Miss Polski województwo zachodniopomorskie reprezentowały również: Patrycja Janicka, która otrzymała tytuł drugiej Vice Miss Polski Pomorza Zachodniego 2020, a także Marcelina Pigłowska, która otrzymała "zieloną kartę". Przypomnijmy, "zielona karta" to specjalny bilet do ćwierćfinałów bez zajęcia żadnego tytułu w wyborach regionalnych.

W 2018 roku reprezentantka Pomorza Zachodniego Olga Buława została Miss Polski, nosząc koronę najpiękniejszej Polki prze pełen rok. W 2019 roku Olga Buława reprezentowała nasz cały kraj i region Pomorza Zachodniego na najważniejszych wyborach piękności na świecie, czyli Miss Universe w Atlancie w USA. Zdobyła tam tytuł Miss Congeniality (Miss Przyjaźni) - to jeden z dwóch tytułów komplementarnych przyznawanych podczas wyborów, a otrzymała go dzięki innym uczestniczkom konkursu które musiały wybrać osobę na którą zagłosują.

Półfinały Miss Polski 2020 odbędą się w formule online. Finałowa Gala Miss Polski 2020 zaplanowana jest na połowę stycznia 2021 roku.

Konkurs Miss Polski - trzy dekady tradycji

Wybory Miss Polski to bardzo ważne wydarzenie o bogatej historii, liczącej sobie już 30 lat. Pierwsza edycja odbyła się w 1990 roku. To niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna marka na rynku. Organizatorzy wydarzenia systematycznie wprowadzają uzasadnione innowacje, prowadzą aktywną działalność charytatywną, rozbudowują formę samego konkursu oraz dbają o jego nienaganny przebieg. Wszystko to wpływa na stabilny rozwój i silną pozycję konkursu zarówno w kraju jak i na świecie.

Laureatki tego prestiżowego konkursu odnoszą wielkie sukcesy nie tylko w Polsce, ale poza jej granicami, gdzie reprezentują nasz kraj w międzynarodowych konkursach piękności, niejednokrotnie zdobywając czołowe miejsca i wyróżnienia w takich konkursach jak Miss Intercontinental, Miss Supranational, The Queen of Europe, Miss Tourism Europer czy Miss World.

Konkurs Miss Polski to nie tylko wspaniała przygoda, która każdą kandydatkę przybliża do zdobycia wymarzonej korony. To przede wszystkim ogromna szansa dla dziewcząt, które marzą o karierze modelki.

W centrum Szczecina ruszył Targ Świąteczny
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany