"Walk The Line" w Szczecinie: Gwiazda "Gogglebox" zaliczyła bolesną "glebę"

2021-09-21 19:30
Walk The Line: Gwiazdy Gogglebox i Królowych Życia na przełaj przez Szczecin
Autor: "Walk The Line" TTV "Walk The Line": Gwiazdy "Gogglebox" i "Królowych Życia" na przełaj przez Szczecin

Sylwia Bomba i Patryk Borowiak, czyli gwiazdy programów "Gogglebox" i "Królowe Życia", przyjechały do Szczecina na nietypową wycieczkę. Dlaczego nietypową? Zwiedzanie miasta nie odbyło się bowiem znanymi szlakami turystycznymi, lecz na przełaj. Dosłownie, bo uczestnicy wyprawy musieli przejść przez miasto w linii prostej, pokonując liczne przeszkody. Nie było łatwo, a dodatkowo na trasie doszło do groźnie wyglądającego wypadku!

Kolejny odcinek nowego programu "Walk the line. Prosto do celu", emitowanego na antenie TTV, który szybko zdobył popularność wśród telewidzów, został zrealizowany w stolicy Pomorza Zachodniego. Wzięli w nim udział bohaterowie innych popularnych programów: Sylwia Bomba z "Gogglebox" wraz z tatą Wiesławem oraz Patryk Borowiak, mąż Izy Macudzińskiej z "Królowych Życia", któremu towarzyszył przyjaciel Przemek.

- Traktujemy to jako przygodę, ale wisienką na torcie będzie zwycięstwo - mówi Sylwia.

- Trzy kilometry? Co to dla nas? Robimy to w 15 minut - mówi pewny siebie Patryk.

Czytaj też: "Królowe Życia": Arek Kocik trzyma TO w akwarium! To niezwykle rzadki gatunek

Ciąg dalszy pod galerią zdjęć

Przed startem, uczestnicy spotkali się w dwóch punktach miasta, oddalonych od siebie o 3 kilometry. Drużyna niebieska, czyli Sylwia i Wiesław, wystartowali spod Muzeum Narodowego na Wałach Chrobrego, natomiast "czerwoni", czyli Patryk z Przemkiem rozpoczęli wyścig w okolicach Parku Noakowskiego na Turzynie. Następnie musieli pokonać trasę, trzymając się prostej linii wyznaczonej na mapie. Do pokonania mieli m.in. gęsto zabudowany Turzyn i Śródmieście z kamienicami, podwórkami i wysokimi ogrodzeniami, a także gwiaździsty układ ulic wokół placu Grunwaldzkiego i rozkopane okolice placu Rodła, co było dla nich znacznym utrudnieniem.

Dodatkowo, podczas przemierzania miasta, miał miejsce groźnie wyglądający wypadek z udziałem Sylwii. Gwiazda "Gogglebox" przewróciła się na hulajnodze, zaliczając spektakularną "glebę" na betonowym chodniku! Na szczęście nic się jej nie stało i po chwili mogła wyruszyć w dalszą drogę, pokonując m.in. wysokie ogrodzenia. Natomiast Patryk z Przemkiem próbowali swoich sił w trudnej sztuce negocjacji, bo posilić się za darmo w popularnym punkcie z kurczakami z rożna w centrum miasta. Pokonywania miasta nie ułatwiały również bardzo aktywne w tym roku komary.

Czytaj też: "Walk the line": Gwiazdy "Gogglebox" pokonały Świnoujście na przełaj

Jak Sylwia Bomba i Patryk Borowiak poradzili sobie w tym niełatwym wyzwaniem, mimo licznych przeciwności losu? Kto wygrał? "Czerwoni" czy "niebiescy"? Przekonamy się o tym już we wtorek o godz. 20:00. Premierowy odcinek "Walk The Line. Prosto do celu", zrealizowany w Szczecinie, zostanie wyemitowany na antenie TTV.

Program "Walk the line. Prosto do celu" to polski odpowiednik formatu, który powstał w Wielkiej Brytanii. W każdym odcinku dwie drużyny muszą przejść w linii prostej określony dystans, wybierając najkrótszą i najbardziej bezpośrednią drogę do celu, natrafiając po drodze na najróżniejsze przeszkody: rzeki, ogrodzenia, prywatne posesje. "Walk the line. Prosto do celu" jest emitowany na antenie TTV premierowo w poniedziałki i wtorki o godz. 20:00. Liczne powtórki można obejrzeć w pozostałe dni tygodnia oraz w aplikacji Player.

Rozwiąż QUIZ: To prawdziwy HIT telewizji! Jak dobrze znasz bohaterów GOGGLEBOX?

Sonda
Których bohaterów 11. sezonu "Królowych Życia" lubisz najbardziej?
Gwiazdor „Gogglebox" pokazuje jak spędza czas w domu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE