W Szczecinie jak w nadmorskim kurorcie. Wystartowała Miejska Strefa Letnia

i

Autor: Grzegorz Kluczyński W Szczecinie jak w nadmorskim kurorcie. Wystartowała Miejska Strefa Letnia

W Szczecinie jak w nadmorskim kurorcie. Wystartowała Miejska Strefa Letnia [ZDJĘCIA, WIDEO]

2022-05-03 8:07

Tutaj można poczuć się jak w nadmorskim kurorcie, bez wyjeżdżania z miasta. Wielka plaża z prawdziwym morskim piaskiem, w samym centrum Szczecina, znów jest otwarta dla odwiedzających. Wystartowała Miejska Strefa Letnia na Wyspie Grodzkiej.

Jest tutaj prawdziwy morski piasek znad Bałtyku i leżaki, na których można wygrzewać się na słońcu, strefa rekreacji z boiskiem do piłki plażowej, strefa rozrywkowa i gastronomiczna. A to wszystko nad wodą, gdzie cumują dziesiątki jachtów i motorówek. To nie Świnoujście, Międzyzdroje ani inny nadmorski kurort. To samo serce Szczecina, dosłownie tuż obok Wałów Chrobrego.

W Szczecinie jak w nadmorskim kurorcie. Wystartowała Miejska Strefa Letnia

Wyspa Grodzka to jedno z najpopularniejszych miejsc letniego wypoczynku szczecinian. Znajduje się tu ogromna miejska plaża z widokiem na panoramę Szczecina. W długi majowy weekend na Wyspie Grodzkiej wystartowała Miejska Strefa Letnia. Do końca września w tym miejscu będzie można nie tylko wypocząć na leżakach w promieniach letniego słońca.

Czytaj też: Majówka na Jasnych Błoniach. Tłumy odwiedzają Jarmark Szczeciński [ZDJĘCIA, WIDEO]

Miejska Strefa Letnia będzie czynna od rana do późnych godzin wieczornych. Dla mieszkańców przygotowano również strefę gastronomiczną z plażowym barem. Nie zabraknie również wyjątkowych wydarzeń: koncertów, imprez klubowych, warsztatów i animacji. A wszystko to w prawdziwie morskich klimatach. Szczegóły dotyczące imprez na Wyspie Grodzkiej będą dostępne na facebookowym profilu Bulwary Miejsce Spotkań.

Atrakcji nie brakuje również w najbliższej okolicy. Miłośnicy żeglarstwa mają do dyspozycji marinę i wypożyczalnię jednostek pływających. Na nudę nie można narzekać również na znajdującej się tuż obok Łasztowni. Można tutaj skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych z myślą o mieszkańcach, albo po prostu pospacerować po szczecińskich bulwarach.

Czytaj też: Nowe miejsce na kulturalnej mapie Szczecina. Tak powstają "Ogrody Śródmieście" [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Czy lubisz aktywny wypoczynek?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany