Jarmark Szczeciński na Jasnych Błoniach

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Jarmark Szczeciński na Jasnych Błoniach

Majówka na Jasnych Błoniach. Tłumy odwiedzają Jarmark Szczeciński [ZDJĘCIA, WIDEO]

2022-05-02 11:38

Jasne Błonia to ulubione miejsce spacerów i odpoczynku mieszkańców Szczecina. W weekendy odwiedzają je prawdziwe tłumy. Dodatkowym powodem, by w majówkę wybrać się w to jedno z najpiękniejszych miejsc w mieście, jest odbywający się tutaj Jarmark Szczeciński, na którym można nie tylko zrobić niecodzienne zakupy, skosztować wyjątkowych przysmaków i skorzystać z licznych atrakcji dla całych rodzin.

U kilkudziesięciu wystawców, których stoiska znajdują się na całej długości platanowej alei, można zaopatrzyć się m.in. w wyroby rękodzieła, pamiątki ze Szczecina, produkty regionalne czy rośliny do ogrodu. Dla najmłodszych przygotowano m.in. ogromne dmuchane zabawki. Jest ogromny zamek i basen z pływającymi kulami. Po alejkach jeździ również popularna ciuchcia.

Czytaj też: Balkony z widokiem na... ścianę. Cała Polska śmieje się z osiedla w Szczecinie. Kto to wymyślił?! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Jarmark Szczeciński przyciągnął tłumy mieszkańców

Piękna pogoda sprawia, że podczas majowego weekendu na Jasne Błonia przychodzą prawdziwe tłumy szczecinian. Jarmark Szczeciński potrwa do wtorku, 3 maja. W poniedziałek stoiska na Jasnych Błoniach będą otwarte do godz. 20:00, we wtorek jarmark będzie można odwiedzić w godz. 10:00-18:00.

Czytaj też: Nowe miejsce na kulturalnej mapie Szczecina. Tak powstają "Ogrody Śródmieście" [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Jak spędzasz majówkę 2022?