3-letni Kordian odnaleziony! Chłopczyk był 3 kilometry od domu [ZDJĘCIA]

2020-10-07 21:25

Policjanci szukali 3-letniego chłopca, mieszkańca miejscowości Piece w gminie Kaliska, który zaginął dzisiaj (7.10.2020) po południu. Chłopiec odjechał z miejsca zamieszkania na swoim rowerku. Po godzinie 21. rzecznik prasowy KPP w Starogardzie Gdańskim poinformował, że Kordian został odnaleziony 3 kilometry od swojego domu.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim szukali Kordiana S., mieszkańca miejscowości Piece w gminie Kaliska. 3-latek ostatni raz widziany był około godziny 15:00 w Piecach na ulicy Zachodniej, skąd odjechał na swoim rowerku w kolorze białym z turkusowymi elementami.

- Kordian został odnaleziony - poinformował asp. sztab. Marcin Kunka, rzecznik prasowy KPP w Starogardzie Gdańskim. - Chłopiec był trzy kilometry od swojego domu. Dziecko jest całe i zdrowe.

W poszukiwaniach uczestniczyło ponad 70 funkcjonariuszy policji, kilkudziesięciu strażaków oraz rodzina. Policja poinformowała, że do poszukiwań wykorzystana miała być również grupa poszukiwawcza PCK, strażacy z Gdańska, helikopter oraz dron z kamerą termowizyjną.

Bliscy Kordiana, policja, straż pożarna oraz wszyscy ci, którzy szukali malucha dziękują za pomoc i wsparcie.

Zobacz: Chojna: Gonili matiza przez 15 kilometrów! Pościg zakończył się w rowie

Patryk jednak nie zaginął! Wyjaśniono zagadkę zaginięcia sprzed 11 lat
Nasi Partnerzy polecają