Tragiczny finał polowania pod Szczecinem. 47-letni komornik postrzelony w klatkę piersiową. Jest zarzut dla sprawcy

i

Autor: Bru-nO / CC0 / pixabay.com Tragiczny finał polowania pod Szczecinem. 47-letni komornik postrzelony w klatkę piersiową. Jest zarzut dla sprawcy

Tragedia w lesie

Tragiczny finał polowania pod Szczecinem. 47-letni komornik postrzelony w klatkę piersiową. Jest zarzut dla sprawcy

2023-01-12 21:06

Nocne polowanie zakończyło się tragedią. 47-letni mężczyzna został śmiertelnie postrzelony w klatkę piersiową. Nie przeżył. Jak się okazało, postrzelił go inny myśliwy. Mężczyzna usłyszał już prokuratorski zarzut. Jakie konsekwencje mu grożą?

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło w niedzielę, 8 stycznia, w lesie na północnych rogatkach miasta, w okolicach Przęsocina. Po skończonym polowaniu postrzelony w klatkę piersiową został 47-letni mężczyzna, jeden ze szczecińskich komorników. Strzał niestety okazał się śmiertelny.

Początkowo podejrzewano, że mężczyzna postrzelił się z własnej broni, podczas jej przeładowywania. Później jednak okazało się, że strzał oddał inny myśliwy, który w tym samym czasie polował w okolicy. Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany. Przyznał się do postrzelenia 47-latka.

Prokuratura zastosowała wobec sprawcy dozór policyjny i postawiła zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci. Mężczyźnie grozi od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

Sonda
Czy popierasz polowania na zwierzęta?
Niesamowite wideo. W ten sposób żubry chronią młode osobniki przed wilkami
Nasi Partnerzy polecają