Łódka - zdjęcie poglądowe

i

Autor: pixabay.com

Dramat w Zachodniopomorskiem

Tragedia na jeziorze Barlineckim. Przewróciła się łódka. Znaleziono ciało mężczyzny

2022-07-23 14:41

Tragedia na jeziorze Barlineckim w woj. zachodniopomorskim. Przewróciła się łódka, na pokładzie której były prawdopodobnie dwie osoby. Na miejsce przyjechali strażacy, którzy wyłowili ciało jednego z zaginionych. Służby poszukiwały jeszcze jednego mężczyzny, ale okazało się, że był on w domu.

Jezioro Barlineckie: Wyłowiono ciało mężczyzny

Aktualizacja:

Zakończono przeszukiwanie jeziora Barlineckiego (woj. zachodniopomorskie). Służby otrzymały informację, że mężczyzna, którego poszukiwano jest w dom. 

Wcześniej pisaliśmy:

O dramacie, który miał się wydarzyć w sobotę, 23 lipca około 6.00 rano, informuje Komenda Powiatowa PSP w Myśliborzu. - Na jeziorze Barlineckim przewróciła się łódka, z wody wyłowiono ciało mężczyzny. Rzeczy, które znajdowały się w łodzi mogą wskazywać na obecność drugiej osoby - podaje straż. - W tej chwili trwa przeszukanie dna oraz pobliskich trzcinowisk. Wezwano też grupę nurkową, która ma sprawdzić dno jeziora w celu wykluczenia przebywania tam drugiej osoby - dodał w rozmowie z PAP mł. kpt. Piotr Lewandowski z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Myśliborzu.

Czytaj również: Zabrze: 15-letnia Agnieszka skoczyła z 10. piętra. "Spoczywaj kochanie w spokoju"

Wyłowiona osoba to mężczyzna w średnim wieku. - Wszystkie ślady wskazują, że byli to wędkarze - dodał rzecznik myśliborskiej komendy PSP. Na miejsce zdarzenia zadysponowano też Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wodno-Nurkowego.

Zobacz także: Rok temu w Borowcach pochowano ofiary Jacka Jaworka. Słowa biskupa do dziś łamią serce

Sonda
Czy pływaliście kiedyś łódką po jeziorze?
Tragedia w Szczecinie śmierć dziecka w samochodzie