Startuje Miejska Strefa Letnia na Wyspie Grodzkiej

i

Autor: ŻSTW Startuje Miejska Strefa Letnia na Wyspie Grodzkiej

To ulubione miejsce szczecinian. Rusza Miejska Strefa Letnia na Wyspie Grodzkiej

2022-04-28 9:49

Wyspa Grodzka jest jednym z ulubionych miejsc mieszkańców Szczecina. W sezonie odwiedzają ją prawdziwe tłumy, by pobawić się przy muzyce, miło spędzić czas w plażowych barach lub po prostu zrelaksować się na plaży z widokiem na Wały Chrobrego. Po zimowej przerwie startuje Miejska Strefa Letnia.

Już w najbliższą sobotę, 30 kwietnia Wyspa Grodzka ponownie otworzy się dla odwiedzających. Miejska Strefa Letnia będzie działać przez cały sezon letni.

- Plaża na Wyspie Grodzkiej to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w sezonie - mówi Celina Wołosz ze spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Już od soboty, 30 kwietnia MSL wznowi swoją działalność na kolejny sezon. Pojawią się leżaczki, meble, otworzy się bar. Mieszkańcy i turyści będą mogli odpoczywać na nadmorskim piasku w centrum miasta.

Czytaj też: Najlepsza muzyka zabrzmi w Szczecinie. Kto wystąpi na "Fryderykach"? Gdzie oglądać?

Miejska Strefa Letnia będzie funkcjonować od 30 kwietnia do 30 września. Od niedzieli do czwartku będzie funkcjonować w godzinach 10:00-22:00, natomiast w piątki i soboty od 10:00 do północy. W okresie wakacji nie zabraknie koncertów, animacji oraz dodatkowych wydarzeń.

Szczegóły dotyczące imprez na Wyspie Grodzkiej będą dostępne na facebookowym profilu Bulwary Miejsce Spotkań.

Czytaj też: Mieszkańcy wyrzucają śmieci do... zabytku! Sensacyjne odkrycie na jednym ze szczecińskich osiedli [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Lubisz spędzać czas w Miejskiej Strefie Letniej na Wyspie Grodzkiej?
"Żagle 2021" w Szczecinie na półmetku. Tłumy nad Odrą