Targi Dziecięce Boboland Baby

i

Autor: mat. prasowe

Targi Dziecięce Boboland Baby 2021 za nami. Światowe marki, atrakcyjne ceny i liczne atrakcje

2021-09-29 11:18

To była doskonała okazja, by rodzice mogli zrobić zakupy dla swoich pociech w atrakcyjnych cenach, a także porozmawiać z ekspertami. To jednak tylko część atrakcji, które zostały przygotowane na kolejną edycję Targów Dziecięcych Boboland Baby, które odbyły się w Szczecinie w piątek i sobotę, 17-18 września. Po raz pierwszy wydarzenie odbywało się jednocześnie w dwóch lokalizacjach.

Ponad 30 wystawców i atrakcyjne ceny

Targi Dziecięce Boboland Baby 2021 to nie tylko możliwość zapoznania się z ofertą producentów artykułów dla dzieci. To przede wszystkim szansa na udane zakupy. W piątek i sobotę, w salonach Boboland pojawiło się ponad 30 wystawców najlepszych polskich i światowych marek dziecięcych. Co bardzo istotne, podobnie jak w czasie poprzednich edycji, artykuły były dostępne w specjalnych, niższych cenach hurtowych, z czego chętnie korzystali klienci, którzy przyszli na targi. Była to wyjątkowa okazja do zakupu nowego wózka, fotelika do samochodu, niezbędnych akcesoriów, ubranek oraz zabawek dla najmłodszych członków rodziny.

Spotkania z ekspertami

Po udanych zakupach rodzice mogli także zasięgnąć ważnych informacji oraz znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Targi Dziecięce Boboland Baby 2021 były bowiem doskonałą okazją do rozmowy i konsultacji z doradcami z branży dziecięcej. Na targach pojawiło się kilkudziesięciu przedstawicieli i ekspertów najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych marek dziecięcych w Polsce, którzy pomogli wybrać odpowiednie produkty dla dzieci.

Targi Dziecięce Boboland Baby

i

Autor: mat. prasowe

Liczne atrakcje i konkursy

Podczas targów nie zabrakło także dobrej zabawy. Dla wszystkich, którzy w dniach 17-18 odwiedzili salony Boboland, organizatorzy przygotowali liczne atrakcje m.in. w postaci pokazów najnowszych artykułów i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Dwie lokalizacje

Tegoroczna edycja targów Boboland Baby była wyjątkowa, gdyż odbywała się jednocześnie w dwóch lokalizacjach: w salonach Boboland przy ul. Hangarowej 15 na Prawobrzeżu i przy ul. Mieszka I 65 w lewobrzeżnej części Szczecina.

Targi Dziecięce Boboland Baby

i

Autor: mat. prasowe

Artykuł sponsorowany

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany