Szczecinianin wygrał w Eurojackpot! Szczęśliwy punkt znajduje się na Turzynie

i

Autor: qiesnusantara26 / CC0 / pixabay.com, Grzegorz Kluczyński Szczecinianin wygrał w Eurojackpot! Szczęśliwy punkt znajduje się na Turzynie

Szczecinianin wygrał w Eurojackpot! Szczęśliwy punkt znajduje się na Turzynie

2022-05-18 14:41

O ogromnym szczęściu może mówić gracz ze Szczecina, który podczas wtorkowego losowania Eurojackpot wytypował prawidłowe liczby i zgarnął wysoką, choć tym razem nie główną wygraną. Szczęśliwy kupon został wypełniony na Turzynie. Za otrzymane pieniądze szczęśliwy gracz będzie mógł wybrać się na duże zakupy!

Zakład Eurojackpot został zawarty w punkcie Lotto w galerii handlowej Turzyn przy al. Bohaterów Warszawy w Szczecinie. Podczas wtorkowego (17.05.2022) losowania wylosowano następujące liczby: 2, 13, 41, 45, 50 oraz 2 i 3 . Gracz ze Szczecina zdobył jedną z dwóch wygranych IV stopnia. Na jego konto trafi 162 084,60 zł.

Czytaj też: Wygrana w Eurojackpot padła w Świnoujściu! Gracz zgarnął dużą kasę!

Co można zrobić z taką sumą? Na pewno bardzo dużo. Za te pieniądze można już kupić spore mieszkanie, luksusowy samochód, albo można zapewnić sobie całkiem dostatnie życie.

Przypomnijmy, kumulacja w Eurojackpot wciąż nie została rozbita. W najbliższym losowaniu, w piątek, 20 maja główna wygrana będzie rekordowo wysoka i może wynieść nawet pół miliarda złotych.

Jak grać w Eurojackpot?

Grać można w kolekturach Lotto lub online na stronie www.lotto.pl. Należy wytypować 5 z 50 i 2 z 12 liczb - samodzielnie lub metodą chybił-trafił. Można grać na wiele zakładów jednocześnie, co zwiększa szansę na wygraną.

Można także zagrać na cztery kolejne losowania lub subskrybować kupon, aby brał udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu odwołania subskrypcji.

Od 29 marca 2022 r. losowania Eurojackpot odbywają się nie raz, ale dwa razy w tygodniu: we wtorki i w piątki.

Czytaj też: Balkony z widokiem na... ścianę. Cała Polska śmieje się z osiedla w Szczecinie. Kto to wymyślił?! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Balkony z widokiem na... ścianę! Szczecińskie osiedle stało się sławne na całą Polskę
Nasi Partnerzy polecają