Szczecinianin wygrał w Eurojackpot! Szczęśliwy punkt znajduje się na Turzynie

2022-05-18 14:41
Szczecinianin wygrał w Eurojackpot! Szczęśliwy punkt znajduje się na Turzynie
Autor: qiesnusantara26 / CC0 / pixabay.com, Grzegorz Kluczyński Szczecinianin wygrał w Eurojackpot! Szczęśliwy punkt znajduje się na Turzynie

O ogromnym szczęściu może mówić gracz ze Szczecina, który podczas wtorkowego losowania Eurojackpot wytypował prawidłowe liczby i zgarnął wysoką, choć tym razem nie główną wygraną. Szczęśliwy kupon został wypełniony na Turzynie. Za otrzymane pieniądze szczęśliwy gracz będzie mógł wybrać się na duże zakupy!

Zakład Eurojackpot został zawarty w punkcie Lotto w galerii handlowej Turzyn przy al. Bohaterów Warszawy w Szczecinie. Podczas wtorkowego (17.05.2022) losowania wylosowano następujące liczby: 2, 13, 41, 45, 50 oraz 2 i 3 . Gracz ze Szczecina zdobył jedną z dwóch wygranych IV stopnia. Na jego konto trafi 162 084,60 zł.

Czytaj też: Wygrana w Eurojackpot padła w Świnoujściu! Gracz zgarnął dużą kasę!

Co można zrobić z taką sumą? Na pewno bardzo dużo. Za te pieniądze można już kupić spore mieszkanie, luksusowy samochód, albo można zapewnić sobie całkiem dostatnie życie.

Przypomnijmy, kumulacja w Eurojackpot wciąż nie została rozbita. W najbliższym losowaniu, w piątek, 20 maja główna wygrana będzie rekordowo wysoka i może wynieść nawet pół miliarda złotych.

Jak grać w Eurojackpot?

Grać można w kolekturach Lotto lub online na stronie www.lotto.pl. Należy wytypować 5 z 50 i 2 z 12 liczb - samodzielnie lub metodą chybił-trafił. Można grać na wiele zakładów jednocześnie, co zwiększa szansę na wygraną.

Można także zagrać na cztery kolejne losowania lub subskrybować kupon, aby brał udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu odwołania subskrypcji.

Od 29 marca 2022 r. losowania Eurojackpot odbywają się nie raz, ale dwa razy w tygodniu: we wtorki i w piątki.

Czytaj też: Balkony z widokiem na... ścianę. Cała Polska śmieje się z osiedla w Szczecinie. Kto to wymyślił?! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Balkony z widokiem na... ścianę! Szczecińskie osiedle stało się sławne na całą Polskę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE