Wygrana w Eurojackpot padła w Świnoujściu! Gracz zgarnął dużą kasę!

i

Autor: qiesnusantara26 / CC0 / pixabay.com, Grzegorz Kluczyński Wygrana w Eurojackpot padła w Świnoujściu! Gracz zgarnął dużą kasę!

Wygrana w Eurojackpot padła w Świnoujściu! Gracz zgarnął dużą kasę!

2022-05-10 7:37

O ogromnym szczęściu może mówić gracz ze Świnoujścia, który podczas piątkowego losowania Eurojackpot wytypował prawidłowe liczby i zgarnął wysoką wygraną - najwyższą w tym losowaniu w Polsce. To już trzecia tak wysoka i najwyższa do tej pory wygrana w tym nadmorskim kurorcie. Za otrzymane pieniądze szczęśliwy gracz będzie mógł zapewnić sobie całkiem dostatnie życie.

Zakład Eurojackpot został zawarty w punkcie Lotto przy ul. Piastowskiej w Świnoujściu metodą "chybił trafił" i z całą pewnością nie okazał się chybiony. Podczas piątkowego (06.05.2022) losowania wylosowano następujące liczby: 5, 6, 39, 49, 50 oraz 10 i 12. Gracz ze Świnoujścia trafnie wytypował większość z nich i zdobył wygraną III stopnia. Na jego konto trafi 1 242 016 zł.

Co można zrobić z taką sumą? Na pewno bardzo dużo. Za te pieniądze można już kupić spore mieszkanie, luksusowy samochód, albo można zapewnić sobie całkiem dostatnie życie.

Czytaj też: Wyznaje miłość Ewie na ulicach Szczecina. Zakochany desperat? Artysta? A może zwykły wandal? [ZDJĘCIA]

Jak grać w Eurojackpot?

Grać można w kolekturach Lotto lub online na stronie www.lotto.pl. Należy wytypować 5 z 50 i 2 z 12 liczb - samodzielnie lub metodą chybił-trafił. Można grać na wiele zakładów jednocześnie, co zwiększa szansę na wygraną.

Można także zagrać na cztery kolejne losowania lub subskrybować kupon, aby brał udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu odwołania subskrypcji.

Od 29 marca 2022 r. losowania Eurojackpot odbywają się nie raz, ale dwa razy w tygodniu: we wtorki i w piątki.

Czytaj też: Na 94. urodziny wysłali panią Marię z Kołobrzegu w przestworza! [ZDJĘCIA]

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Balkony z widokiem na... ścianę! Szczecińskie osiedle stało się sławne na całą Polskę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany