Szczecin: Zadzwoniła na 112 z bardzo nietypowym zgłoszeniem. Policjanci nie mogli w to uwierzyć!

2020-06-22 9:40 gk
Policjant dyżurny
Autor: mat. policji

Do nietypowego zgłoszenia na alarmowy numer 112 doszło kilka dni temu w Szczecinie. Dyżurny komendy miejskiej otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań w centrum miasta ma przebywać osoba poszukiwana. Co dziwne, poszukiwaną osobą była... sama zgłaszająca!

Mundurowi z niedowierzeniem pojechali pod wskazany adres. Na miejscu potwierdziło się, że 26-latka jest osobą poszukiwaną przez Prokuraturę Rejonową w Stargardzie w celu zastosowania tymczasowego aresztowania. Kobieta została zatrzymana. Teraz szczecinianka najbliższe 14 dni spędzi w jednostce penitencjarnej.

Każda z osób poszukiwanych rejestrowana jest w policyjnych systemach. Pozwala to na rozszerzenie zakresu prowadzonych poszukiwań i zatrzymanie osób, które popełniły przestępstwo lub wykroczenie na terenie całego kraju, a unikały dotychczas wymiaru sprawiedliwości.

Mrzeżyno: utonął w kanale portowym

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express. Kliknij TUTAJ

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE